İzmir Kiralık Daire Fiyatları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İzmir Kiralık Daire Fiyatları

tarafından 17 Mart 2018 Cumartesi

 

İzmir günlük kiralık daire sistemi; dinlenme ya da çalışma amaçlı seyahatlerde, otel havasından çok ev ortamını isteyenler için son yıllarda hızlıca gelişen yeni bir sektör. Farklı büyüklükte evler her bütçeye uygun şekilde hizmete sunuluyor.

Dairelerin Konforu Nasıl?

İhtiyaç duyulabilecek her türlü eşya mevcut halde daireleri kiralamak mümkün oluyor. Müşterilerin her türlü konforu sağlanarak, kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak detaylar dikkate alınarak hizmet sunuluyor.

Kahramanlar günlük kiralık daire özellikleri; 50 ila 70 m2 alanları ile 4 kişilik yaşam alanına sahip daireler 1 oda 1 salona olup, sıcak su, internet, ses yalıtımı, temiz çarşaf, havlu gibi gerekli tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Dairelerde tüketilecek elektrik, su, doğalgaz gibi ihtiyaçlar için ekstra ücret talep edilmiyor. Dairelerin; toplu taşıma istasyonları, hastaneler, barlar gibi konumlar için merkezi bir konumda bulunuyor olması, ​​​​ ayrıca bir kolaylık sağlıyor.

Hijyenik Ortam

Daireler profesyonel temizlik ekiplerince düzenli bir şekilde temizleniyor. Banyo, lavabo, tuvalet gibi ıslak zeminler, müşterilerin hijyen beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet veriliyor. Temiz çarşaf, havlu, yastık kılıfı sorunu yaşanmıyor.

Ulaşım ve Rezervasyon

Daireler incelenip, tercih yapıldıktan sonra, çevrimiçi rezervasyon formu doldurarak ya da sağlanan telefon numaralarını arayarak randevu almak mümkün olabiliyor. İşlemler tamamlandıktan sonra tercih edilen daire, belirtilen tarih aralıklarında müşteri adına rezerve ediliyor. Merkezi bir konuma sahip olunması nedeniyle ulaşım sorunu yaşanmıyor. Metro, otobüs, taksi gibi hizmetlerden yaralanmak çok kolay.

Günlük Daire Fiyatları

En az fiyat, en iyi kalite anlayışı ile Alsancak günlük kiralık daire fiyatları her keseye uygun olarak hizmete sunuluyor. Dairelerin kiralanacağı gün sayısına bağlı olarak günlük daire ücretleri değişiklik göstereceği için rezervasyon işlemleri gerçekleştirilirken en doğru fiyat öğrenilebilir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons