Kia’da Yedek Parça Tercihi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kia’da Yedek Parça Tercihi

tarafından 3 Ocak 2018 Çarşamba

 

Güney Kore’de üretimi sağlanan Kia, 1944 yılında kurulmuş ve Kore’nin ilk bisiklet ve otomobil üreticisi olma özelliğini taşıyan firması olmaktadır. 1998 yılında Hyundai ve Daimler-Chrysler firmaları tarafından konsorsiyum oluşturularak satın alınmıştır. Merkezi Güney Kore’nin Seul şehrinde bulunan Kia, satış işlemleri gerçekleştikten sonra yatırımlar sayesinde oldukça büyük bir pazara ulaşmıştır.

Orijinal Kia Yedek Parçaları

Birçok farklı araç markalarında olduğu gibi Kia araçlarında da bazı zamanlarda problemler oluşabilir. Kimi zaman sürücü kaynaklı, kimi zaman araç kaynaklı, kimi zaman da anlık kaza ya da arızalanma kaynaklı durumlardan ötürü araçlarda hasar ya da bozulmalar oluşabilir. Bu nedenle de parça değişimleri istenebilir. Böyle anlarda Kia yedek parça ürünlerine ihtiyaç duyulur. Orijinal olan parçaların kullanılması araç istikrarı açısından çok önemlidir. Yan sanayi ürünlerinin kullanılması ile araçta aynı sorunun meydana gelmesi ile tamir şansı azalır.

Yedek Parça İle Çıkıntı Parça Farkı

Otomobile monte edilmesi planlanan Kia yedek parçaları birçok farklı yerden satışı olan ürünlerdir. Ayrıca orijinal olan çıkma parçalar da araçlarda kullanılabilmektedir. İhtiyaç halinde bulunan araçlara daha önceden kaza yapmış ancak hala zarar görmemiş olan araçlardan çıkma parçalar da monte edilebilir. Kia araçları için Kia’nın kendi bünyesine ait olan yetkili servislerinde hizmet sağlanabilir. Ayrıca Kia orijinal yedek parça stoku bulunan ve bu konuda oldukça iyi bir işçilikle hizmet veren özel servisler de araçların tüm ihtiyaçları ile ilgilenebilir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons