Konkasör Tesisi İmalatın da 14 Yıllık Tercübe İle Fabo Company Firması | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Konkasör Tesisi İmalatın da 14 Yıllık Tercübe İle Fabo Company Firması

tarafından 7 Kasım 2017 Salı

 

Eminiz ki konkasör kelimesini daha önce bir çoğunuz duymamış olabilirsiniz. O yüzden haberimize öncelikle konkasör tesisi nedir ve nerelerde kullanılır bunlar hakkında kısa bilgi verdikten sonra kısaca haberimize geçelim. Konkasör tesisi dediğimiz tesisler, maden ocakların da çıkan büyük kaya parçalarını kırıp, taş, mıcır, kum ve benzeri hallere getiren tesislerin tümüne verilen isimdir. Bu tesisler sabit ve mobil konkasör olmak üzere iki farklı alanda incelenmektedir.

Konkasör Üretiminin Duayeni Fabo Company

Aslında konkasör sektörünü incelerken neden bir firma üzerinden gittiğimizi anlamak için Google gibi arama motorlarında konkasör sektörü hakkında araştırma yaparsanız anlarsınız, her alanda gözle görülür bir şekilde başarıya ulaşmış nadir firmalardan biri olduğu için bu firma üzerinden araştırma yaptık ve kendilerinden de güzel bilgiler aldık açıkçası.

Konkasör makinası imalatı bizim gördüğümüz kadarıyla gerçekten büyük bir deneyim ve beceri isteyen bir sektör. Her ben diyenin girip yapabileceği bir sektör değil anlayacağınız. Bu sektör de 14 yılını geri de bırakmış Fabo company firması da gerçekten büyük bir azim ve başarı öyküsü ile bugünlere kadar gelmiş durumdadır. Firma 2003 yılında kurulduğun da İzmirde küçük bir alan da hizmet veriyor iken, bugün yaptıkları 500’den fazla tesis ve olağanca müşteri memnuniyeti sebebi ile çalışma alanı genişleterek iki farklı fabrika da müşterilerine 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Sadece konkasör imalatı yapmakla kalmayıp, beton santrali sektöründe de sözü geçen bir firma olan Fabo company, bünyesinde ortalama 25’ten fazla kırıcı çeşidi ile en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Bu kırıcıların başlıcaları ise, tersiyer kırıcı, çeneli kırıcı, konik kırıcı, kübikser kırıcı ve dik milli kırıcı tarzında kırıcılardır.

Sizlerle uzunca konkasör firmaları hakkında vakit harcamak isterdik fakat, sektöre göz attığımız da oldukça genişleyen ve ilerleyen bir sektör olduğu kanısına vardık. Yine de zaman zaman konkasör firmaları ve kırma eleme tesisi imalatı yapan tüm firmalar hakkında bilgiler vermeye ve sektörün gelişimi hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Eğer sizler de gerek Fabo company firması ile gerekse sektör ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek isterseniz https://www.fabocompany.com/tr/ firmasının web sitesini ziyaret ederek bilgiler alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons