Mebajans.com İle Öğretmen Atamalarını Kolayca Takip Edin | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mebajans.com İle Öğretmen Atamalarını Kolayca Takip Edin

tarafından 1 Aralık 2017 Cuma

 

Mebajans.com, öğretmen haberleri ile ilgili olarak size en güncel ve en ayrıntılı haberleri sunan bir eğitim paylaşım platformu olup, her geçen gün eklenen yeni ve güncel haber ve bilgi ağı ile eğitimcilerin buluşma noktası haline geldi.

Öğretmen Atamalarını Kolayca Takip Edin

Kolay ve şık bir arayüze sahip olan Mebajans, öğretmen atamaları başlığı altında MEB tarafından duyurulan en son haberleri ve bilgileri yayınlamaktadır. Bu başlık altında önümüzdeki ay yapılacak öğretmen atamalarını, il içi il dışı atamaları, öğretmen haberlerine ulaşabilirsiniz.

Güncel Öğretmen Haberleri

Mebajans.com içeriklerini oluştururken her daim özgün ve güncel haber ve bilgilere yer veren bir platform olmuştur. En güncel öğretmen haberlerini sunan Mebajans.com, eğitimcileri ilgilendiren her konudaki haber ve bilgiyi anında paylaşarak ziyaretçilerini konu hakkında en önce bilgilendirmeyi kendisine görev olarak bilmiştir.

İl İçi İl Dışı Atamalar

Mebajans, öğretmenleri alakadar eden her konuda bilgi ve haber paylaşımı yapmaktadır. Bu nedenle il içi il dışı atama konusunda da her yeni bilgi ve haberi ziyaretçileri ile paylaşmaktadır. Mebajans, il içi il dışı atama ile ilgili her gelişmeyi, mevzuattaki her değişiklik ya da yeniliği hemen paylaşarak atamaları ile ilgili başvuru tarihi, başvuru sonucunu merak eden eğitimcilere 1. ağızdan bilgilendirme yapmaktadır.

Güncel Yönetmelik ve Mevzuat Haberleri

Öğretmenlerin çalışma koşullarını, atama, il içi il dışı atama ve kariyerleri ile ilgili olan daha pek çok alanın işleyişini belirleyen mevzuat ve yönetmelikler zaman içerisinde güncellenerek değişiklik yapılmakta, yeni yönetmelikler çıkarılmaktadır. Bu yönetmeliklere uygun hareket etmek zorunda olan eğitimcilerin, yönetmelikleri ve mevzuatta öğretmenler ile ilgili olan kaynaklara hakim olması ve gelişmeleri takip etmesi gereklidir. Mebajans, size yönetmelikler ile ilgili kafanızı karıştıran hususlar ile ilgili bilgilendirme yaptığı gibi; değişiklik ve yenilikleri hemen platformda yayınlayarak mevzuat ve yönetmeliklerdeki bu değişim ve yeniliklerden haberdar olmanızı sağlar.

Mebajans.com Ziyaretçilerine e-Ders Hizmeti Sunmaktadır

Eğitim hayatına yeni atıldıysanız ya da teknolojik konuları anlamakta güçlük çekiyorsanız; Mebajans sizlere sunduğu e-ders hizmeti ile bu konulardaki eksikliklerinizi kolaylıkla kapatabilirsiniz. Özellikle e-okuldaki işlemler ve MEB işlemleri ile ilgili yayınlanan e-dersler, bu platformları nasıl kullanacağınız ile ilgili size bilgilendirici ve yönlendirici direktifler vermektedir. Böylece öğrencilerinizin notunu girmek, fotoğraflarını güncellemek, MEB işlemleriniz ile ilgili bilgi sahibi olacak; bu işlemleri kolayca halledeceksiniz!

Kendi Haberlerinizi Yayınlayabilirsiniz

Mebajans.com ziyaretçilerine haber ve güncel bilgi yayınlama hakkı vermektedir. Güncel olarak haberdar olduğunuz ve başka okurları da haberdar etmek istediğiniz bilgileri mebajans üzerinden paylaşabilirsiniz. Atamalar, mevzuat, yönetmelik, il içi il dışı tayin, sendikalar ve kısacası bir eğitmeni alakadar eden her konuda kendiniz haber oluşturabilir, mebajans’a gönderebilirsiniz. Mebajans, bu yönteme bilgi ağını genişletmek ve ziyaretçilerine siteyi aktif olarak kullanma hakkı vermek amaçları ile yer vermektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons