Özgün Makalenin Doğru Adresi: Makale Vitrini | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Özgün Makalenin Doğru Adresi: Makale Vitrini

tarafından 23 Ocak 2017 Pazartesi

 

Özgün Makalenin Doğru Adresi: Makale Vitrini Özgün makale ne demektir?

Özgün makale ile anlatılmak istenen, yazılan herhangi bir konu ile ilgili daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan orijinal içerikte yazılar oluşturmaktır. Akla gelebilecek her konuda özgün makaleler yazılabilir. Moda, makyaj, cilt bakımı, hobiler, sanat, kültür, spor, yemek tarifleri ve daha birçok konu, makale olarak seçilebilir. Bu konulardan hangisini seçerseniz seçin, makale yazarken önemli olan nokta, sizin kişisel üslubunuzu yansıtmalı ve kendi cümlelerinizle oluşturulmalıdır. Aynı konuda daha önce oluşturulmuş örneklere bakacaksanız, makalenin ortaya çıkan son hali, kendi bilgi ve düşüncelerinizi de eklediğiniz benzersiz bir yazı olmalıdır.

Özgün makale ile kastedilen budur. Özgün makaleler oluştururken yazı dili, konuya göre farklılık gösterebilir. Örneğin moda, magazin, kişisel bakım ve güzellik üzerine makaleler yazıyorsanız, kullandığınız yazı dili daha hafif olabilir. Ancak bir sağlık sorunu, ürün tanıtımı gibi daha ciddi bir konu hakkında makaleler yazıyorsanız üslubunuz da daha ciddi olmalıdır. Yine de böyle ciddi üslup ile yazmış olduğunuz makaleler, herkes tarafından anlaşılabilir bir ifadeye sahip olmalıdır. Çok fazla bilinmeyen terimlerin kullanıldığı bir yazı, herkese hitap etmeyebilir. Herhangi bir sağlık makalesi oluştururken mümkün olduğu kadar tıbbi terimler kullanmamaya özen göstererek, herkesin anlayabileceği bir şekilde yazınızı oluşturmalısınız. Arama motorları ile makalenize ulaşarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kişi, yazınızı okuduğunda yeterli bilgiye sahip olarak siteden ayrılmalıdır. İyi bir makale nasıl yazılmalıdır?

Öncelikle iyi bir makale nedir sorusuna şu şekilde bir yanıt verebiliriz. Anlatımı yalın ve anlaşılır, yazım ve imla kurallarına riayet eden, giriş, gelişme ve sonuç kısımlarının gereken özenle hazırlandığı bir makale, iyi bir makale olarak değerlendirilir. Makaleler tekrar eden boş cümleler içermemeli, okuyucuya bilgi vermeyi amaçlamalıdır. Ne kadar basit bir konu olursa olsun, yazdığınız cümlelerle konuya ışık katabilirsiniz.

Makalenin başlığı, yazdığınız yazı ile uyum sağlamalıdır. Makalenize yolu düşen okuyucu, bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir almak amacındadır. Beklentisini karşılayamazsa okumaktan vazgeçebilir. İyi bir makalenin özellikleri arasında, yazılan konu ile ilgili anahtar kelimeler ve etiketler içermesi de gelmektedir. Anahtar kelime ya da kelime grupları, konu başlığında yer almalı ve yazının genelinde de belirli bir oranda geçmelidir. Örnek vermek gerekirse,500 kelime içeren bir makalede anahtar kelimelerin 2,3 kez geçmesi yeterli olacaktır. Etiketler konusu ise, makalenin içerisinde dengeli bir şekilde dağılım gösterirse yeterli olacaktır. Aşırı etiket kullanımı doğru değildir.400 kelimelik bir makalede 8-9 etiket kullanımı doğaldır. Yazdığınız makalelerin seo uyumlu olmasına dikkat ettiğinizde, toplam kelime sayısının 250 kelimenin altında kalmaması da önem taşımaktadır.

Makalelerimi Nasıl Satabilirim? Siz de yazı yazmayı, özgün içerikler üretmeyi seviyor ve bu yolda güvenilir bir platform arıyorsanız öncelikli olarak tavsiye edeceğimiz site, www.makalevitrini.com olacaktır. Makalelerinizin internet üzerinden satıldığı bu platform ile, web sitesini kullanarak gelir elde edebilirsiniz. İlk etapta Makale Vitrini’ ne üye olup yazarlık başvurusunda bulunuyorsunuz. Göndermiş olduğunuz örnek makale, yöneticiler tarafından incelenerek tarafınıza bilgi verilmektedir.

Üyeliğinizin onaylanması ile birlikte, yazarlık yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz. Oldukça detaylı tasarlanmış bir web sitesi ile karşılaşacaksınız. Makale Vitrini sitesinde, konu içerikli birçok siparişe teklif vererek tamamladığınız makalelerin gelirini elde edebileceğiniz gibi, dilerseniz hazırladığınız makaleleri sağlık, moda, yemek, akademik yazılar, tarih, kişisel gelişim, ekonomi, eğitim, internet gibi 50 den fazla kategori içerisine ekleyerek de gelir elde edebilirsiniz. Eklenen makaleleriniz üyeler tarafından alındıkça, sistem tarafından hesabınıza makalenin değeri yüklenecektir. Elde ettiğiniz kredi ,belirli bir limit dahiline ulaşınca sorunsuz bir şekilde para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme sisteminde talep edebileceğiniz alt limit 50 TL, üst limit ise kazandığınız tutar kadar olacaktır.

Makale Vitrini, işini ciddiye alan nadir platformlardan birisidir. Eklenen her makale, öncelikle özgünlük testlerinden geçmektedir.

Özgün içeriğe sahip olmayan yazılar kesinlikle kabul edilmemekte, bu tarz yazılar gönderen üyeler hemen uyarılmaktadır. Aynı durumun tekrar etmesi halinde sistemden uzaklaştırılması yönünde adımlar atılmaktadır. Bu konudaki hassaslık, hem sipariş veren üyeler için, hem de özgün içerikli makaleler hazırlayan üyeler için, makale Vitrini’ ne olan güvenilirliği arttıran bir durumdur. Bu sebeple, sipariş oluşturan üyeler de gönül rahatlığı ile özgün içerikli makalelerini teslim almaktadırlar. Makale Vitrini, öncelikle dürüst makale satıcıları ve alıcılarını barındıran bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

Makale Vitrini, web sitesi olanlar için, ödev hazırlamak için ya da herhangi bir konu hakkında bilgi içerikli yazılar yazdırmak isteyenler için de oldukça kapsamlı bir platformdur. Makale Vitrini sitesinde bulunan binlerce özgün hazır makale arasından, ihtiyacınız olan konuya ait içeriğe ulaşmanız mümkün. İlgilendiğiniz konu hakkında bir makale olmasa bile ,hemen bir sipariş oluşturup talebinizi iletebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz gün içerisinde özgün makaleleriniz hazırlanacaktır.

Bünyesinde birçok meslek dalına ait üyeler barındıran, özgün içerik konusuna oldukça önem veren ve dürüstlük ilkesini benimsemiş olan Makale Vitrini sitesinde, ilgi duyduğunuz alanlara göre makaleler hazırlayıp bunlardan gelir elde edebilirsiniz. Karşılıklı olarak kazandıran bu platformda yerinizi almak ve emeğinizin karşılığını eksiksiz olarak görebilmek için sisteme ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Özgün makaleler hazırlayarak gelir elde edebilirsiniz ya da sistem üzerindeki hazır makaleleri satın alıp web sitenizde yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Makale Vitrini sitesine ücretsiz üyelik için http://www.makalevitrini.com/kayit-ol

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons