Şişli Kurye Firmaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Şişli Kurye Firmaları

tarafından 5 Ocak 2018 Cuma

 

Şişli’de oturanlar için kurye hizmeti almak için https://kuryele.com/ sitesine üye olabilirsiniz. Site bütün kurye firmalarını ayağıınıza kadar getirir. Acil durum gerektiren gönderilerinizi ışık hızında güvenilir bir biçimde site üzerinden kurye ayarlayarak ulaştırabilirsiniz. Özellikle şişli bölgesinde oturanlar için birçok fırsat sunan sitede kurye bulmak oldukça kolaydır. Site imkanlarından faydalanmak için facebook, google ya da eposta adresinizle siteye üye olmalısınız. Üyelik ücretsiz olup kısa sürede üyeliğiniz onaylanmaktadır.

Şişli’de oturanlar için kurye hizmeti için sitemizde her gün sabah 8.30 ile 18.00 arasında aktif kurye hizmeti veren kurye şifrketlerine ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi ve kurye takip durumunuzu sitemiz üzerinden güvenli bir biçimde yapabilirsiniz. Dilerseniz verdiğiniz kurye siparişini 3 dakika içinde iptal edebilirsiniz. Kurye yola çıktığında iptal etmeniz durumunda 10 lira ceza ödeyeceğinizi unutmayın.

 

Şişli’de oturanlar için Şişli moto kurye hizmeti fiyatları gönderdiğiniz gönderiye, teslimat hızına ve gönderi boyutuna göre değişmektedir. Fiyatlar bölge bazlı olarak değişebilir. Ödemeleri site üzerinden 3D Güvenlik sistemi ile güvenli bir biçimde yapabilirsiniz. İyico sistem üzerine kayıt edilen bilgiler site üzerine kayıt edilmez. Bütün kayıtlar şifreli bir şekilde tutulur. Bu yüzden kredi kartı bilgilerinizin güvenliği son teknolojik güvenlik sistemi ile güvence altına alınmıştır. Gönderiniz alıcıya ulaşılamadığı durumunda size geri iade edilir. Alıcıya iletildiğinde telefonla aranır ve alıcıya ulaşılmaya çalışılır. İadelerde ise kurye hizmet bedeli peşin alındığı için geri iadesi söz konusu değildir.

 

Şimdi denemek için https://kuryele.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons