Travel Sistem Bebek Arabaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Travel Sistem Bebek Arabaları

tarafından 22 Aralık 2017 Cuma

 

Bebeğiniz için ana kucağı, bebek arabası ve oto koltuğu ihtiyacınız varsa travel sistem bebek arabaları ile tüm bu ihtiyaçları tek bir ürünle giderebilirsiniz. Bebeğiniz için aldığınız bebek arabasının puseti çıkarak ayrı şekilde kullanılabilmektedir. Puset araca ise oto koltuğu olarak sabitlenebilmektedir. Bu sayede üç farklı Ürün almaktan kurtulursunuz. Bebeğiniz biraz daha büyüdüğü zaman ise bebek arabasını pusetsiz olarak kullanabilirsiniz. Çocuğunuz 3-4 yaşına gelene kadar travel sistem bebek arabaları ile kolaylıkla gezebilirsiniz.

Özelikler

Bebek Arabaları bebeklerin sağlığı ve güvenliği için sağlam ve dayanıklıdır. Bebek arabasını bırakmanız halinde kaymaması için fren sistemi mevcuttur. Bu sayede olası kazalardan korunabilirsiniz. Bebek arabasında kullanılan tüm kumaş ve boya türleri oldukça sağlıklıdır. Bebeğinizin sağlığını tehdit edecek ürünler söz konusu değildir.

Bebek arabalarının tekerlekleri zevkli sürüş için çok önemlidir. Takılmadan tam tur dönebilen tekerlekler sayesinde arabayı kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Hafif formdaki arabalar tek kişiyle dahi kolayca idare edilebilir. Siz de bebek arabası modellerini incelemek isterseniz www.welcomebaby.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons