TÜRKİYE’DE İŞ ARAYANLA İŞVERENİN BULUŞMA NOKTASI | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

TÜRKİYE’DE İŞ ARAYANLA İŞVERENİN BULUŞMA NOKTASI

tarafından 3 Aralık 2017 Pazar

 

Türkiye’nin iş arayanla işverenini buluşturan en büyük adresinden biri olan online insan kaynakları platformu isbul.net bilişim sistemleri ve teknoloji, eğitim, enerji ve doğal kaynaklar, telekomünikasyon, otomotiv, tekstil, perakendecilik, güvenlik, taşımacılık ve lojistik, sağlık, tarım, çevre, eğitimi elektrik elektronik, medya iletişim ve yayıncılık, finans, gıda, inşaat, iş ve yönetim, turizm, ulaştırma ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren birçok firma ile iş birliği yaparak üniversiteden yeni mezun olmuş bireylerde dahil olmak üzere Türkiye’nin geneline iş imkanı sunmaktadır.

İş başvurularına hızlı dönüşlerle dikkat çeken isbul.net, hem iş arayan hem de işveren için yenilikçi görünümü ve kullanım kolaylığı ile kullanıcılarına son derece rahat bir uygulama sunmaktadır.

Günümüzde birçok birey iş arıyorum mantalitesi ile online mecralardan insan kaynakları platforları üzerinden iş başvurularında bulunmaktadır. Türkiye’de, global sermaye payında en çok payda gerek lokasyon, gerekse nüfus bazında İstanbul’a ayrılmıştır. Özellikle metropollerde yükselen şirket ve firmalar sektörlerine bağlı olarak birçok açık pozisyon barındırmış ve yine bunları insan kaynakları siteleri yardımı ile doldurmayı hedeflemiştir. İsbul.net günümüzde birçok öncü firmanın pozisyon açığını doldurmasıyla işverenin ve iş arayanın uğrak adresi haline gelmiş durumdadır. Günümüzün en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan meslekleri içinde yer alan; satın alma sorumlusu, pazarlama müdürü, çağrı merkezi personeli, öğretmen, yazılım geliştirme mühendisi, teknisyen, satış danışmanı, muhasebe uzmanı, editör, yönetici asistanı, sekreter, web tasarımcı, iş güvenliği uzmanı gibi birçok pozisyona rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan mesleklerinden ‘sekreterlik’

Sekreterlik aktüel olarak şirket, firma veya ofis bazında çalışan tüm işverenlerin en büyük ihtiyacı haline gelmiştir. Özellikle son zamanlarda üniversite bölümleri içinde de artış gösteren ‘sekreterlik’  bölümü Türkiye üzerinde yoğun bir kitleyi kapsamaktadır.  Bu meslek dalında küçük veya büyük şehir fark etmeksizin yoğun bir sirkülasyonun olması sekreterlik alanınında insanlar tarafından çok fazla tercih edilmesine neden olmuştur. Özellikle büyük şehirlerde artan iş yoğunluğu netiesinde her departmanın ihtiyacı olan bu alan, yöneticinin her türlü yazışmaları yürüten, yazı alanları ile ilgili olan bölümlerden sorumlu olan, günlük notlarını ve haberleşmelerini düzenlemesiyle bir ihtiyaç haline gelmiştir.

İsbul.net üzerinden akıllı algoritması sayesinde dileğiniz şehirde, yaşta veya eğitim seviyesi durumunda sekreter iş ilanları olarak arama yaptığınızda aradığınız kriterlere en uygun sekreterler adaylarını önünüze çıkaracaktır. Gerek iş arayanın gerekse işverenin, istediği en doğru tercihlere ulaşmasını hedefleyen isbul.net, mobil uygulaması ile kişilere müthiş kolaylıklar sağlıyor. Mobil uygulama üzerinde kolayca doldurabileceğiniz CV bölümünde dileğiniz sayıda özgeçmiş ve önyazı örneği bırakabilir, başvuru yapacağınız firmanın isteklerine göre arasından seçim yapabilirsiniz.  Türkiye’nin Kars’tan, İzmir’e, Sinop’tan, Antalya’ya kadar birçok insanı aradığı işine kavuşturan isbul.net‘e üye olarak mesleğiniz adına en güncel, güvenilir iş ilanlarına hakim olup,  sizde dilediğiniz işe veya personele en kısa sürede ulaşabilirsiniz!

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons