Wordpress Hakkında Her Şey | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WordPress Hakkında Her Şey

tarafından 8 Nisan 2018 Pazar

 

Günümüzde WordPress yazılımını kullananların sayısı sürekli artış gösteriyor. Bu yazılımda yer alan sayısız WordPress eklentileri ve WordPress temaları ile kullanıcıların ilgisini çekmekte ve insanların bu yazılıma yönelmesini sağlamaktadır. www.wpeklentileri.com sizlere WordPress giriş konusunda yardımcı olmakta ve web sitenizin daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Şu zamanda blog, haber sitesi, e-ticaret siteleri, moda siteleri gibi birçok sektör WordPress kullanıyor. Bunun sebebi yukarıda da bahsettiğimiz gibi diğer yazılımlara oranla çok daha fazla eklenti ve tema gibi seçenekler sunması.

 

WordPress eklentileri hakkında detaylı bilgilerin yer verildiği ve hangi eklentiyi nasıl kurmanız gerektiğini çok güzel bir şekilde anlatan https://www.wpeklentileri.com/category/eklentiler/ adresinden bütün WordPress eklentileri kurulumlarına ilişkin detaylı bilgileri alabilirsiniz. Sitenizi hızlandırmak için en kaliteli ve yararlı olan eklentilerin detaylı kurulumu ve gerekli ayarlamaların yapılması, SEO kalitesini arttırmak için uygun eklentilerin kurulumu ve ayarları gibi birçok konu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

 

İnsanlar tarafından en çok merak edilen bir diğer konuda WordPress temaları. Aklınıza gelecek her sektöre ait yüzlerce hatta binlerce temayı bulmanız mümkün. Bu temaları https://www.wpeklentileri.com/category/temalar/ adresinden rahatlıkla inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli bütün temaları görebilir ve size en uygun olan temayı gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz. Haber siteleri, e-ticaret siteleri gibi en çok yayın hayatına giren sitelere uygun sınırsız seçenekte WordPress temaları inceleyebilirsiniz. Artık günümüzde bilgisayar kadar mobil cihazlar ve tabletlerle de internet adreslerine giriliyor. Bu yüzden temaların mobil uyumlu olması büyük önem arz ediyor. Seçeceğiniz temanın responsive olmasına dikkat etmenizde fayda var. Doğru temayı seçmek çok önemli, bu yüzden vermiş olduğumuz linke girerek temaların detaylı inceleme yazılarını bulabilirsiniz. WordPress giriş konusu hakkında daha fazla bilgi almak için vermiş olduğumuz linki ziyaret etmeniz yeterli.

 

WordPress dünyası her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. WordPress’in bu eşsiz nimetlerinden yararlanmak için geç kalmış sayılmazsınız. Web sitenizin daha stabil ve daha işlevsel olmasını istiyorsanız mutlaka WordPress yazılımını kurmalısınız. Hangi sektöre hitap ederseniz edin emin olun her kitleye hitap eden eklenti ve temaları sonsuz çeşidiyle sizlere sunuyor. WordPress hakkında tüm merak ettiklerinizi ve WordPress Giriş dersleri hakkında sınırsız sayıda bilgi almak için yukarıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons