Telefon Hatlarının Çekim Gücü Ve Fiyatlandırılması | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Telefon Hatlarının Çekim Gücü Ve Fiyatlandırılması

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

Telefon Hatlarının Çekim Gücü Ve Fiyatlandırılması

 

Telefon-Hatlarının-Çekim-Gücü-Ve-Fiyatlandırma

Günümüzde insanlarımızın kullandığı telefon hatları da tartışma konusu olmuş durumda. Geçtiğimiz günlerde Avea hattı’nın Türk Telekom adına bağlanması oldukça büyük bir anlaşmaya tanık olmuştu. Telefon ekranı’nda Türk Telekom yazısı gören insanlar, fiyatlar konusunda da bir değişiklik olabilir düşüncesine kapılmıştı. Fakat bu anlaşmayla Türk Telekom olan hatlarda, çekim güçleri veya fiyat konusunda bir değişiklik yapılmadı. Zaman zaman çekmeyen hatlar ve kapanan görüşmeler aşırı derecede can sıkıcı olabiliyor. Önemli bir görüşme esnasında konuşması kesilen bir insan, bir hiddetle yeni bir hatta geçme düşüncesine kapılıyor. Bu durum konusunda haklı olan insanlarımız, bir yandan da fiyatlardan şikayetçi olabiliyor. Örneğin Türk Telekom hattının orta derecede bir çekim kuvveti var. Fiyat konusuna gelindiği zaman pek de uçuk fiyatlara sahip değil.

Şehir merkezinde sürekli yaşayan bir insan Türk Telekom hattına gönül rahatlığıyla geçiş yapabilir. Çok eskilerden Telsim hattını hatırlayabilirsiniz. Telsim, büyük bir şirketin hisseleri alması sonucunda Vodafone ismi ile değişikliğe uğramıştır. Telsim dönemine göre yeni hisse sahipleri daha farklı altyapı çalışmaları yaparak, yeni kampanyalar yapmış ve çekim gücü kuvvetini bir nebze arttırmıştır. Fiyatları Türk Telekom ile aynı derecede olan Vodafone, şehir merkezinin biraz daha dışında yaşayan insanlar için de uygundur. Şehir içi ve şehre yakın kesimlerde rahatlıkla çekebiliyor. Turkcell’den bahsedecek olursak çekim gücü hakkında asla yorum yapamayız. Birçok alt yapı çalışmasına şahit olduğumuz Turkcell’in harika bir çekim gücü var. Telefon çekmeyen yerlere ulaşım sağladığımızda bile bir nebze de olsa çekimi olan Turkcell’in fiyatları diğer hatlara göre biraz daha yüksek. Vereceği para karşılığında güzel bir çekim gücü isteyen insanlarımız, rahatlıkla Turkcell hattına geçiş yapabilirler. Bütün hat geçişlerinde, geçiş yapmadan önce kampanyaları takip edip öğrenmekte de fayda vardır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons