Turkcell, T Serisi Akıllı Telefon Satışlarından Oldukça Memnun | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Turkcell, T Serisi Akıllı Telefon Satışlarından Oldukça Memnun

Can Devecioğlu
tarafından 17 Şubat 2013 Pazar
Birkaç yıldır ülkemizde T serisi akıllı telefon satışları ile abonelerine uygun fiyatlı akıllı telefonları sunan Turkcell, şimdiye kadar 700 binden fazla kendi logosunu taşıyan cihaz satışı gerçekleştirmiş durumda.
 

T serisi akıllı telefonları ile abonelerine uygun ödeme koşullarında fiyat performans ürünleri sunmaya devam eden Turkcell’in T serisine ait bazı istatistikler de açıklandı. Turkcell Maxi IQ isimli tablet bilgisayarın duyurulmasıyla birlikte açıklanan bu rakamlar Turkcell için oldukça olumlu yönde. Şimdiye kadar yaklaşık 700 bin T serisi akıllı telefon satışı gerçekleştiren Turkcell’in T10, T20 ve T30 MaxiPro 5 olmak üzere 3 farklı T serisi akıllı telefonu var. Yalnızca 2012 yılında gerçekleştirilen T serisi akıllı telefon satışı ise 400 bin seviyelerinde.

Tarifelerine ek paketlerle, dilerlerse peşin fiyatına taksitle Turkcell satış noktalarından temin edilebilen T serisi akıllı telefonlar Huawei ve ZTE gibi markalar tarafından üretiliyor. T serisi akıllı telefonları satın alanların Android işletim sisteminin içerisinde yer alan Turkcell hizmetlerinden faydalanma oranları da hayli yüksek. Geçtiğimiz son 6 aylık periyotta T serisi akıllı cihazlardan yaklaşık 3.5 milyon uygulama indirilmiş durumda. Turkcell Müzik uygulamasıyla da 5 milyona yakın şarkı dinlendiği, Turkcell’in paylaştığı bilgiler arasında.

Tukcell T serisi akıllı telefonların, ülkemizdeki Android işletim sistemli akıllı telefonlar arasındaki pazar payı ise %21 olarak belirtiliyor. Diğer bir şekilde ele alacak olursak, her 5 Android işletim sistemli akıllı telefondan bir tanesi Turkcell T serisi bir akıllı telefon.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons