TweetDeck'e Vine Arama Özelliği Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

TweetDeck’e Vine Arama Özelliği Geldi

Arman Emyan
tarafından 14 Şubat 2015 Cumartesi
TweetDeck uygulamasına Vine videosu içerikli atılan Tweetleri arayabilme özelliği getirildi. Özellik sayesinde Vine videolarına ulaşabileceksiniz.
 

Popüler mikroblog sitesi Twitter’ın masaüstü uygulaması olarak kullanılan TweetDeck, Windows ve Mac OS X kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görüyordu. Twitter uygulaması olarak en fazla kullanılan TweetDeck, kullanıcılara sunduğu yeni özellikler ile geleceğe yönelik sıkı planları olduğunu belli eden bir uygulamaydı.

TweetDeck yaptığı açıklama ile bugün bu yenilikler arasına bir yenisini daha getirdiğini duyurdu. Twitter’ın yaptığı açıklamaya göre, TweetDeck uygulaması artık Vine videolarını arayabilecek.

6 saniyelik ufak videoların paylaşılmasına imkan sağlayan Vine platformu üzerinde yer alan tüm videolar artık TweetDeck kullanıcıları tarafından rahat bir şekilde erişilebilecek.

Aratılan Tweet’leri Vine üzerinde de arayabilecek olan filtreyi kullanmak ise oldukça basit. Vine’da video araması yapabilmek için uygulamanın arama bölümündeki filtreden Tweet içerikli Vine seçeneğini seçmeniz ve arama yapmanız yeterli.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons