Twitter Canlı Yayın Uygulaması | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter Canlı Yayın Uygulaması

Arman Emyan
tarafından 27 Mart 2015 Cuma
Popüler sosyal ağ sitesi Twitter'ın canlı yayın hizmeti veren uygulaması Periscope, App Store'da yayınlanıyor. Ayrıntılar haberimizde.
 

Twitter, geçtiğimiz yıl video paylaşım uygulaması Vine ile bizleri şaşırtmıştı. Video paylaşma konusundaki açıklarını Vine platformu ile kapatan Twitter, daha sonrasında kendi platformundan da video ve GIF paylaşılmasına imkan sunmuştu.

Mobil uygulamalarını sürekli güncel tutan Twitter, bugün yeni bir uygulama ile daha karşımıza çıkıyor. Periscope adı verilen uygulamayı 50 ile 100 milyon dolar ödeyerek satın alan Twitter, Periscope ile canlı yayın odaklı bir hizmet vermeye başlayacak.

Periscope uygulamasından yararlanabilmek için Twitter üyeliğine ihtiyacınız olacak. Üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra takipçileriniz ile hayatınızı anlık olarak canlı şekilde paylaşabileceksiniz. Canlı yayınlarınıza yorum alabilme, beğeni oranlarını gösterebilme ve geçmiş yayınların kayıtlarını arşivleyebilme gibi özelliklerden yararlanabileceksiniz.

Yalnızca iOS platformu için yayınlanan Periscope uygulamasının yakın bir zaman içerisinde bütün platformlar için aktif hale getirilmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons