Twitter, Mobil Reklam Firması MoPub'ı Satın Aldı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter, Mobil Reklam Firması MoPub’ı Satın Aldı!

Tufan Yıldız
tarafından 11 Eylül 2013 Çarşamba
Dünyanın en iyi ikinci sosyal ağı olan Twitter, popüler mobil reklam firması MoPub'ı satın aldı. Satın almayla ilgili detaylar haberimizin devamında.
 
twitter logo

Dünyanın en büyük ikinci sosyal ağı konumunda olan Twitter’dan dev satın alma hamlesi gerçekleşti. Yıllık ortalama 100 milyon dolar reklam hacmine sahip olan MoPub, dev sosyal ağ tarafından satın alındı.

Twitter’ın resmi bloğunda yapılan açıklamaya göre mobil reklam firması artık Twitter’a ait. Henüz satın alma ile ilgili net fiyat ortaya çıkmamış olsada söylentiler satın alma 350 milyon dolara gerçekleştiği yönünde. Reklam verenlerin gerçek zamanlı kullanıcıların kategorilerine odaklanmasını sağlayan hizmet ayrıca bir çok siteyi birleştiriyor. Ayrıca 2010 yılında kurulan MoPub’un müşterileri arasında Songza, OpenTable, WordPress gibi bilindik platformlarda bulunuyor.

Twitter’ın MoPub’ı satın almasıyla ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons