Twitter'a Yeni Bir Özellik Daha Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’a Yeni Bir Özellik Daha Geldi

Arman Emyan
tarafından 8 Nisan 2015 Çarşamba
Twitter kullanıcılarının uzun zamandır beklediği retweetlere yorum atabilme özelliği sonunda kullanıma sunuldu. Özelliğin avantajları ve detayları haberimizde yer alıyor.
 

Popüler sosyal ağ platformu Twitter, son günlerde sunmaya başladığı yeni özellikler ile gündemden düşmüyor ve en fazla konuşulan sosyal ağ sitesi olarak gündemde yer almayı başarıyor.

2014 yılındaki büyük tasarım değişiklikleri ile gündeme gelen Twitter, en son mobil uygulamasına getirdiği uygulama içi tarayıcı özelliği ile tekrar kullanıcıların beğenilerini kazanmayı başarmıştı.

Twitter’dan bugün gelen haber ise, uzun zamandır pek çok kullanıcının talep ettiği özelliğin hayatına geçirilmesi üzerine oldu. Bugünden sonra artık Twitter kullanıcıları retweet paylaşımı yaparken yorum ekleyebilecekler.

Her kullanıcıya şimdilik sunulmayan bu özelliğin ilerleyen günlerde bütün Twitter kullanıcılarına sunulması bekleniyor. Retweetlere yorum ekleyebilme özelliğinin alıntı yapmaktan farkı ise karakter sınırının yaşanmaması olacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons