Twitter’dan GIF Devrimi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’dan GIF Devrimi

Tufan Yıldız
tarafından 4 Şubat 2016 Perşembe
Dünyanın en büyük mikro blog sitesi Twitter, kendini geliştirmeye devam ediyo. Geçtiğimiz günlerde Twitter'ın 140 karakter sınırını kaldıracağı haberi gelmişti. Şimdi ise mobil uygulamasında GIF butonuna yer vereceği bildirildi. Şuan testler başlamış durumda.
 

Dünyanın en büyük mikro blog sitesi Twitter, kendini geliştirmeye devam ediyo. Geçtiğimiz günlerde Twitter’ın 140 karakter sınırını kaldıracağı haberi gelmişti. Şimdi ise mobil uygulamasında GIF butonuna yer vereceği bildirildi. Şuan testler başlamış durumda.

Kullanıcıların platformda daha çok paylaşım yapmalarını sağlamak için bir süredir çeşitli yenilikleri kullanıma sunan Twitter, gözünü GIF’e dikti.
Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, mikro blog devi, platformdaki GIF kullanımını yaygınlaştırmak için mobil uygulamasında GIF butonuna yer verecek.
Söz konusu butonun bazı kullanıcıların uygulamalarında görünmesi de Twitter’ın bu özelliği test etmeye başladığı iddiasını güçlendiriyor.
iOS ve Android’e ne zaman geleceği konusunda henüz resmi bir açıklamanın bulunmadığı Twitter’ın GIF butonunun, Facebook Messenger’dakine benzer bir kullanım sunduğu belirtilliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons