Twitter'dan Küçük İşletmeler için Reklam Aracı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’dan Küçük İşletmeler için Reklam Aracı

Ufuk Atılgan
tarafından 6 Şubat 2015 Cuma
Sosyal ağ sitesi Twitter küçük işletmelere özel olarak tasarladığı Quick Promote adlı reklam aracını duyurdu.
 

Popüler paylaşım sitesi Twitter yeni reklam aracını duyurdu. Quick Promote ismi verilen yeni araç sayesinde işletmelere özel analiz paneli olacak ve bu panel sayesinde hızlı bir şekilde tanıtım amaçlı tweetler gönderilebilecek.

Yeni sistemin en işe yarar özelliği, küçük işletmelerin reklam mesajlarını pratik ve hızlı bir şekilde göndermelerini sağlaması. Twitter yöneticilerinden Buster Benson, servis ile ilgili olarak işletmeler için takipçi listelerindeki diğer kullanıcılara mesajların iletilebilmesinin yollarını açtıklarını söylüyor.

QuickPromote, ücretli tanıtım mesajlarının doğrudan hedef kitleye iletilmesini sağlıyor. Böylelikle ürün ve hizmetleri ile ilgili insanları bilgilendirmek isteyen kişiler anında etkili bir şekilde geniş kitlelere ulaşmış oluyorlar.

Reklam aracının özel promosyonlar ve indirimler gibi küçük işletmelerin ihtiyacına yarayacak tanıtım mesajları için kullanılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons