Twitter'de Güçlü Profil Oluşturma Rehberi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’de Güçlü Profil Oluşturma Rehberi

tarafından 3 Eylül 2016 Cumartesi

 

Twitter’de Güçlü Profil Oluşturma Rehberi

 

twitter-guclu-profil-olusturma-rehberi

Twitter, günümüzde en çok kullanılan sosyal paylaşım mecralarından bir tanesi. Hatta kullanım sınırlarını dahi aşmış, bugün gündemi ve diplomasiyi yöneten bir güce ulaşmıştır. Oluşturulan tag ve gündem çalışmaları sayesinde hiç duyulmayan pek çok haberi kamuya yansıtmış ve olağanüstü eylemsellik lere aracı olmuştur. Bu sebeple, pek çok kullanıcı da profilini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Gündemde söz sahibi olmak veya kişisel paylaşımlarını daha geniş kitlelere duyurmak için gerekli olan Twitter’da güçlü profil, aslında o kadar da zor değildir. Peki Twitter’da güçlü profil sahibi olmak için nelere dikkat etmeliyiz ? Öncelikle profiliniz kullanım amacınıza uygun olarak dizayn edilmelidir. Kullandığınız tema, profil ve kapak fotoğrafınız oldukça önemlidir, hatta bunlar için kendi özgün tasarımlarınızı kullanmanız lehinize olacaktır.

Twitter’da güçlü profil oluşturmak için bir diğer en önemli konu ise Biyografi / Hakkında kısmının düzenli, özgün ve nitelikli doldurulmasıdır. Popüler olan ve artık klişeleşmiş sloganlar kullanmak, profilinize bayağı bir hava katacaktır. Unutmayın, profiliniz ve biyografiniz sizin sosyal medya kimlik kartınız dır. Potansiyel takipçileri niz ilk olarak profilinizin genel görünüm ve özgünlüğüne bakacaklardır. Gerçek isminizi kullanabilir veya kendinize uygun bir mahlas belirleyebilirsiniz, bu çok fark etmeyecektir. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, kullanıcı adınız ve isminizin aynı olmasıdır. Bu sayede sizi bulmak isteyenler için daha kolay bulunur olacaksınız ve daha kolay hatırlanacaksınız. Yaptığınız bütün paylaşımlar, birbiri ile entegre olmak zorundadır. Bu sebeple kendinize bir imaj belirleyin ve tüm sosyal medya kullanımınızı bu imaj doğrultusunda gerçekleştirin. Bir gece hayata isyan ederken ertesi sabah gülücükler saçıyor olmanız, takipçileri niz tarafından abes karşılanacaktır ve Twitter’da güçlü profil imajınızı sarsacaktır. İmajınıza uygun tag ve gündem çalışmalarını kaçırmayın. Takipçi satın almadan veya danışma şirketlerine para ödemeden de Twitter’da güçlü profil oluşturmak mümkün. Kendiniz olarak gerçekleştireceğiniz bu hedefiniz için sadece biraz sabırlı olmalısınız.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons