Twitter’ın DM Bildirim Özelliği Nasıl Kullanılır | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’ın DM Bildirim Özelliği Nasıl Kullanılır

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Twitter’ın DM Bildirim Özelliği Nasıl Kullanılır

 

twitterin-dm-bildirim-ozelligi-nasil-kullanilir

Twitter sosyal medyalarda en çok sevilen bir sitedir. Neredeyse milyonlarca kullanıcıya sahip geniş platformu ile herkesin göz bebeği olmuştur. Özellikle takipleşme sistemi ve yeni gelen bildirim özelliği sayesinde heyecan verici kimliğini daha fazla yaygınlaştırılmış bulunmaktadır. Twitter kullanıcıları bu güzel geliştirici özelliklerin var olması sayesinde daha rahat hashtag’ler yapıyor, iletişim keyfini daha derin yaşıyor.

Twitter’in DM bildirim özelliği sayesinde pencereye gelen mesajlar ve bildirimleri daha kolay ayırt edebiliyorsunuz. Üstelik bu bildirimlerin sesli olma özelliği sayesinde yeni gelen tweet ve takipçileriniz den de haberdar oluyorsunuz. Bu sizin için oldukça eğlenceli bir durum haline geliyor, twitteri daha rahat kullanmanızı sağlıyor. Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesi ve soysal medyaların çoğalması sayesinde, birçok sosyal medyada kullanım alanlarının pratikliğini öğreniyor, her geçen gün gelişen yeni uygulamalar sayesinde hayatınızı daha anlamlı bir durumun içine sokuyorsunuz. Bu da sizin için iyi bir zaman dilimi olmakta, sizin güzel vakitler geçirmenizi sağlamaktadır.

Twitterin DM bildirim özelliğini aktif etmek ve özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle sizin kendi twitter hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Daha sonra, profilinizin ayarlar sekmesinden hesap ayarlarına giriyorsunuz. Orada güvenlik ayarlarından bildirim ayarlarına gelerek bildirimleri aktif hale getiriyorsunuz. Bu işleme kısa ve pratiktir. Bunu yaptıktan sonra artık twitter’den her türlü haberi ilk siz alacak, kişileri daha hızlı takip etme ve mesajlarına hızlı yanıt sistemini kullanma hakkını kendinizde bulacaksınız. Twitter’in DM bildirim özelliği aktif olduğu sürece siz her şeyi daha rahat takip edecek, twitter kullanmayı daha fazla seveceksiniz. İkide bir acaba beni kimler takip etti, tweetlerimi kimler beğendi diyerek uğraşmak zorunda kalmayacak, bunun için profilinize tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacaktır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons