Twitter’ın Video Servisi Vine, Tweet İçinde Göründü | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’ın Video Servisi Vine, Tweet İçinde Göründü

Can Devecioğlu
tarafından 24 Ocak 2013 Perşembe

 

Geçtiğimiz dönemlerde Twitter tarafından satın alınan Vine isimli video servisi ilk kez gün yüzüne çıktı. Satın alındıktan sonra hakkında herhangi bir bilgi verilmeyen bu servis, Twitter’ın CEO’su Dick Costolo’nun yayınladığı bir tweet içerisinde gün yüzüne çıktı. 6 saniyelik video, tıpkı .gif ve .swf uzantılı dosyalar gibi bir kere yüklendikten sonra siz müdahale edene kadar sürekli başa sararak oynamaya devam ediyor.  Instagram ile yollarını ayırdıktan sonra tweetlere eklenen görsellere önem vermeye başlayan Twitter, kısa bir süre önce kendi fotoğraf filtreleme özelliğini de duyurmuştu. Bu ataktan yola çıkarak Twitter’ın bu video servisini kısa bir süre sonra aktifleştireceğini söylemek mümkün.

Ancak videoların nasıl yükleneceği, süre ve boyut sınırlandırmasının olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Twitter’ın CEO’su Dick Costolo’nun profilinde halen daha duran videolu tweete ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons