AdBlock Browser, Android ve iOS'e Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

AdBlock Browser, Android ve iOS’e Geldi

Ufuk Atılgan
tarafından 9 Eylül 2015 Çarşamba
Reklamları engelleyen uygulama AdBlock tarayıcısı Android ve iOS için yayınlandı.
 

İnternet sitelerinin alakasız noktalara yerleştirilen pop-up içerikli reklamlar bazı durumlarda çok fazla can sıkıcı olabiliyor. Bu tür durumları engelleyebilmek için ise AdBlock benzeri uygulamalar kullanılabiliyor.

Fakat mobil cihazlarda ve özellikle iOS cihazlarda reklamsız bir internet deneyimi yaşayabilmek pek mümkün olmuyor. iOS 9 ile Safari tarayıcısına gelen eklenti ekleyebilme özelliği ise henüz tam verimli olarak kullanılamıyor.

Chrome ve Firefox tarayıcılar için yaratılmış olan AdBlock Plus eklentisi popüler reklam engelleyicileri arasında yer alıyor.

AdBlock ise geçtiğimiz günlerde AdBlock Browser uygulamasını duyurmuştu. Beta sürecinden çıkan tarayıcı dün son kez güncellenerek son sürümüne kavuştu.

Android ve iOS platformu için geliştirilen AdBlock Browser nihayet bugün App Store ve Google Play Store’daki yerini aldı. Sade bir arayüz ile yayınlanan AdBlock Browser’ı, Safari’ye alternatif olarak kullanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons