AdBlock YouTube Reklamlarını Engellemeyecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

AdBlock YouTube Reklamlarını Engellemeyecek

Ufuk Atılgan
tarafından 8 Eylül 2015 Salı
Google Chrome internet tarayıcısında reklam engelleme özelliğini taşıyan AdBlock, artık YouTube reklamlarını engellemeyecek.
 

İnternet sitelerinde vakit geçirirken etrafta çıkan reklamlar bazı zamanlar oldukça can sıkıcı olabiliyor. Reklamsız bir internet deneyimini uzun yıllardır sunmakta olan AdBlock, Google reklamları başta olmak üzere tüm reklamları engelleyebiliyor.

YouTube platformundaki videolarda yer alan sponsor reklamlarını da engelleyen AdBlock, reklam gelirleri konusunda firmaları zora sokuyor. AdBlock, kullanıcı dostu olmasına karşılık olarak içerik üreticilerinin gelirlerini engelliyor.

Google Chrome tarayıcılarda yer alan AdBlock eklentileri artık YouTube videolarındaki sponsor reklamlarını engellemeyecek. Twitter hesabı üzerinden yayınlanan habere göre AdBlock yüklü olan kişilerde artık sponsor reklamları aktif edilecek.

AdBock ile YouTube reklamlarını engelleyebilmek için YouTube sayfasını beyaz listeye almanız ise yeterli olacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons