Alexa Yeni Özelliklerini Tanıttı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Alexa Yeni Özelliklerini Tanıttı

Arman Emyan
tarafından 26 Nisan 2015 Pazar
İnternet sitelerinin ziyaretçi trafikleri ile ilgili bilgi veren Alexa, yenilenen özellikleri ile daha detaylı bilgiyi kullanıcılarına sunuyor.
 

Amazon tarafından yönetilen Alexa, Web sitelerinin ziyaretçi trafiği hakkında kullanıcılara detaylı bilgi vermesi ile tanılıyor. Dünya ve ülke bazlı olarak web sitelerine ait trafiği gösteren Alexa, bugün yeni özellikleri ile daha da detaylanacağı bilgisini kullanıcılarına duyurdu.

Alexa’ya gelen yeni özellik “Aylık Benzersiz Ziyaretçi” sayesinde, web sitenizin gerçek ziyaretçi sayılarını öğrenerek, yeni aylık benzersiz ziyaretçi sayısı ile potansiyel olarak elde etmiş olduğunuz gücü tespit edebilirsiniz. Ayrıca mevcut değerler en net rakamları verebilmek için günlük olarak güncelleniyor.

Bir diğer özellik ise “Anahtar Kelime Aracı” özelliği. Bu özellike sayesinde son arama sonuçlarını site üzerinde yer alan sayfadan görüntüleyebiliyorsunuz. Zamanınızı daha değerli harcayabilmeniz için Alexa, web sitelerinin trafikleri üzerindeki anlık değişimleri daha anlaşılır ve kolay bir şekilde sunmaya da başlayacak.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons