Amazon Uygulama Marketine Unlocked Servisi Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Amazon Uygulama Marketine Unlocked Servisi Geliyor

Ufuk Atılgan
tarafından 23 Mart 2015 Pazartesi
Amazon uygulama marketini geliştirmeye ve rakipleri arasında varlığını sürdürmeye devam ediyor. Unlocked hizmeti yakında Amazon uygulama marketinde hayata geçirilecek.
 

Kendi uygulama mağazasını açan ve yönetmeye başlayan Amazon bu sefer Unlocked isimli ilginç bir yöntem ile kullanıcıları tekrar etkilemeye hazırlanıyor.

Amazon sunumlarında görüntülenen Unlocked isimli projenin detayları henüz paylaşılmış durumda değil. Fakat kullanıcılara uygulamaları ve uygulama içi satın alımları sunmayı amaçladığı biliniyor. Servisin aylık ücrete sahip olup olmayacağı ise henüz belli değil.

Techcrunch sitesindeki habere göre, Amazon Prime benzeri bir yapıya sahip olacak olan uygulama kullanıcılardan yıllık ücret isteyecek.

Amazon Unlocked servisinde sadece oyunlar değil uygulamalar da yer. Sistemin çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. Servisin detaylarının önümüzdeki günlerde Amazon tarafından açıklanmsı bekleniyor. Bu uygulamanın nasıl bir etki yaratacağı ise merak konusu.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons