Android İçin En İyi Antivirüs Proğramı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android İçin En İyi Antivirüs Proğramı

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

Android İçin En İyi Antivirüs Proğramı

 

Android-İçin-En-İyi-Antivirüs-Proğramları

Android telefonlar hayatımıza gireli çok da uzunca bir süre geçmedi aslında. Android telefonları alıp seneler boyu kullanıyoruz ama, girdiğimiz sitelere, indirdiğimiz uygulamalara, tıkladığımız linklere dikkat ediyor muyuz? Çoğu insanımız işine yaramayacak sitelere bile giriş yaparak büyük hatalar yapabiliyor. Bahsettiğimiz büyük hata, tabii ki siteyle alakalı değil. Büyük hata, sitenin içindeki virüslerin telefonumuza bulaşması ve telefonumuzdaki tüm verilerin, kişilerin, mesajların ve dosyaların karşı tarafa aktarılması. Peki bu gibi durumlar karşısında android telefonumuzu nasıl koruyacağız? Cevap çok basit, tabii ki virüs programları ile koruyacağız. Peki en etkili virüs programları hangileridir? İlk vereceğimiz örnek Eset Mobile Security olacaktır. ‘’Eset’’ kısmından size tanıdık gelebilecek bu program, telefonunuzu en iyi şekilde koruyacaktır.

EsetNod adlı programını da bilgisayarlarımızda hala kullanmaktayız. Bu tam donanımlı uygulamamızı, ücretsiz olarak Google Play Market’ten indirebiliriz. Diğer bir örneğimiz ise Bitdefender AntiVirüs programıdır. Diğer programlara göre kullanımı daha kolay ve daha az yer kaplar. ‘’Mütevazi’’ kelimesinin programa dönüşmüş hali diyebiliriz. Diğer uygulamalardan farkı ise, yapmak istediğiniz taramaları hızlı şekilde yapar ve virüsleri ortaya çıkararak kendi kendine temizler. Bu uygulamamız da ücretsiz ve Google Play yoluyla sahip olabilirsiniz. Avast Mobile Antivirüs ismindeki ‘’Avast’’ kelimesi sizlere tanıdık geliyor mu? Muhakkak ki bu kelime sizlere, bilgisayarda kullandığımız Avast Antivirüs programını hatırlatacaktır. Avast, mobil için de bir uygulama çıkarmış, bilgisayardaki kadar üst düzey korumayı esas almıştır. +80 milyon kullanıcısı olan bu program, taramalara ve eş zamanlı korumalarınıza ev sahipliği yapacak. Bu uygulamamıza Google Play ile ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz. Android telefonlarımızı kullanırken belirsiz sitelere girmek, bilinmeyen yerlere tıklamak ve güvensiz kişilerin mesajlarını yanıtlamak size büyük sorunlar açabilir. Doğru bir kullanım için bunları yapmamalı ve önerilen virüs programlarından en az iki tanesine sahip olmalısınız.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons