ANDROİD TELEFON VE TABLETLERİ HIZLANDIRAN UYGULAMALAR | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

ANDROİD TELEFON VE TABLETLERİ HIZLANDIRAN UYGULAMALAR

tarafından 1 Eylül 2016 Perşembe

 

ANDROİD TELEFON VE TABLETLERİ HIZLANDIRAN UYGULAMALAR

 

android-telefon-tablatleri-hizlandiran-uygulama

Android telefonlar ve tabletler her cihazda olduğu gibi zamanla kullanıldıkça o ilk gün ki güzelliğini ve hızını kaybetmektedirler. İlk günlerde çok beğendiğiniz tabletiniz bir süre sonra kötü durumlara gelebilmektedir. Yavaşlama ile birlikte daha çok batarya tüketmeye başlayan tablet ve android telefonlara çare aramaya başlarız. Her ne kadar iyi bir tablet veya android telefon almış olsakta bir süre sonra yavaş ve hantal olmaya başlarlar. Çünkü teknolojik ürünler kullanıldıkça yıpranan ve yavaşlayan şeylerdir. Yaşlandıkça yavaşlayan tabletler ve android telefonlar ya bir köşeye katılıp yenisi alınmaktadır yada çocuklara hediye edilmektedir. Bunun yerine sizin için “Android Telefon Ve Tabletleri Hızlandıran Uygulamalar” başlıklı makalemizi yazdık. Android Telefon ve Tableti Hızlandıran Uygulamalar Ne İşe Yarar?

Android Telefon ve Tableti Hızlandıran Uygulamalar, cihazınızda boşyere bellek harcayan uygulamaları kapatır, cihazı zorlayan araçları daha stabil hale getirir ve cihazınızı hızlı bir hale getirir. Bu sorun birçok kullanıcıda olmaya başlayınca yazılım şirketleri işe el atmış ve birçok uygulama çıkartmıştır. Android Telefon ve Tableti Hızlandıran İlk Uygulama: Greenify Greenify uygulamasını kolaylık Google Play Store üzerinden bulabilirsiniz. Bu uygulama cihazınızda boşyere çalışan uygulamaları kapatır ve bu sayede Android telefon ve tabletinizde yer açar. Android Telefon ve Tableti Hızlandıran İkinci Uygulama: DU Speed Booster DU Speed Booster kullanıcılar için oldukça kolay bir uygulamadır. Tek bir buton ile cihazınızdaki işlemleri azaltır ve hızlandırır. Ayrıca bu uygulama ile gereksiz dosyaları da silebilirsiniz. Android Telefon ve Tableti Hızlandıran Üçüncü Uygulama: Clean Master Clean Master ile cihazınızın RAM’ini boşaltabilir, gereksiz dosyaları silebilir, hafızanızda yer açabilirsiniz. Sade arayüzü ile kullanıcılar için kolaylık sağlamaktadır. Tercih edilebilir bir uygulamadır. Clean Master’ı Google Play Store üzerinden bulabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons