Angry Birds'ün Yeni Versiyonu Stella Yakında Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Angry Birds’ün Yeni Versiyonu Stella Yakında Geliyor

Tufan Yıldız
tarafından 18 Şubat 2014 Salı
Mobil platformların en çok sevilen oyunları arasında yer alan Angry Birds serisine yeni versiyon daha ekleniyor. Angry Birds'ün geliştiricisi Rovio'un resmi Facebook ve Twitter hesabından yayınladığı görseller yeni oyunun habercisi oldu. Detaylar haberimizin devamında.
 

Mobil platformun en çok sevilen oyunları arasında bulunan Angry Birds’in bir çok serisi bulunmakta. Oyunun yapımcısı olan Rovio şirketi resmi Facebook hesabından oyun severlere müjdeyi verdi. Çıktığı günden beri adeta fırtına gibi esen Angry Birds, bir çok rekora imza atmayı başarmıştı. Şimdi ise oyunun geliştirici firması resmi Facebook ve Twitter hesaplarından yayınladığı görsellerle yeni oyunun müjdesini sevenlerine verdi.

angry birds stella 2

Angry Birs Stella ile ilgili henüz net bilgiler bulunmuyor. Sadece teaser resimle müjdelenen oyunun ne zaman çıkacağı ise bilinmezliğini koruyor. Ayrıca Angry Bird’ün Stella haricinde 8 versiyonu bulunmakta. Her biri oldukça sevilen oyunun Stella versiyonu bakalım bizlerin karşısına nasıl çıkacak merakla bekliyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons