Bedava Wi-Fi Bulmanın Yolları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bedava Wi-Fi Bulmanın Yolları

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

Bedava Wi-Fi Bulmanın Yolları

 

bedava-wi-fi-bulmanin-yollari

Dünyanın neresinde olursanız olun mutlaka bedava bir wi-fi noktası bulabileceğiniz interaktif harita, çok işinize yarayacak. Bir Türk bilişim uzmanının keşfi olan haritadan mutlaka yurtdışına çıkmadan evvel edinin. Yurtdışı havalimanlarında ücretsiz internet hizmeti almak için haritadaki mavi uçak simgeli bölgeleri kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki mavi uçak ikonuna tıkladığınızda o alanın wireless kullanıcı adı ve şifresine erişim sağlıyorsunuz. İşte, o interaktif wireless noktaları ve internet erişim bilgileri haritasından örnekler…

İstanbul – Atatürk Havalimanı Skyteam Bekleme Salonunun Ağ Adı: eatandgo. Amsterdam – KLM Lounge Ağ Adı: KLM Lounge Şifre: KLM110613 (O günün tarihini son 6 rakamla değiştirin). Aberdeen – British Airways Lounge Ağ Adı: BALoungeWİFİ , Şifre: Havalimanında gördüğünüz herhangi bir uçuş numarası olabilir. Bali – Endonezya Manda Restoran Ağ adı aynı, Şifresi: lovebali.

Barcelona – İspanya Terminalleri Terminal1 T2A, Ağ Adı: Airport_Free_Wifi_AENA (Burada internet tamamen ücretsizdir). Belgrad – Sırbistan genel meydan Ağ adı: UniFi ve Şifresi: unifi Basel – İsviçre genel internet ve Havalimanı Free_EuroAirport_WiFi ağ adını girerek 2 saat bedava internete erişebilirsiniz. Berlin – Almanya Havalimanı ve genel Free Airport WiFi Telekom ağ adını girerek 1 saatlik bedava internete girebilirsiniz. Dubai – Emirates Lounge Ağ adı: Emirates Lounge, Şifre: ekloungedxb.

Frankfurt – Almanya Havalimanında ücretsiz wireless mevcut. İsim ve mail adresi girilecek. Dublin – İrlanda Havalimanı Ağ adı: Dublin Airport Free Wi-Fi internet ücretsizdir. Helsinki – Finlandiya Havalimanı Yine internet ücretsizdir. Kuzey Kıbrıs – Ercan Havalimanı Simit Sarayı’nda ağ adı: ECN, Şifre: 11223344. Kiev – Ukrayna Yine internet ücretsizdir. Kopenhag – Danimarka Yine internet ücretsizdir. Kuala Lumpur – Malezya Emirates Lounge Ağ adı: Emirates_Lounge, Şifre: abcde12345. Londra – İngiltere Burada da bedava internet 40 dakika için geçerlidir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons