Dosya Göndermek Skype İle Artık Çok Kolay | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Dosya Göndermek Skype İle Artık Çok Kolay

tarafından 12 Haziran 2016 Pazar

 

Skype İle Dosya Göndermek

Günümüzün en iyi iletişim programlarından birisi olan Skype için öncelikle kaydol adımlarını başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekir. Birkaç adımdan oluşan bu Skype kaydol formuna nasıl ulaşacağını bilmeyenler, yazımızı okuduktan sonra birkaç dakika içerisinde Skype kaydol işlemlerini tamamlayarak bazı işlevleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Skype kaydol işlemlerini yaptıktan sonra arkadaş listenize ekleyeceğiniz kişilerle sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz yazışmalar için de internetin bağlı olduğu her yerden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yine kameralı olarak görüşmek ve ücretsiz bir şekilde, sınır olmaksızın sevdiklerinizi görmek için yine Skype programından faydalanabilirsiniz. Son olarak Skype ile yapacaklarınızdan birisi olan dosya gönder işlemlerinden bahsetmek istiyoruz. Skype kaydol dosya gönder başlığından anlaşılacağı üzere, resim, müzik veya belgelerinizi Skype üzerinden gönderebilirsiniz.Kısa sürede karşı tarafın indirebileceği bir şekilde boyutlanan bu dosyalarınızı aktarmanın en pratik yöntemlerinden birisi Skype kaydol işlemlerini yapmaktır. Skype programını açtıktan sonra oturum açmak için size önerilmekte olan yöntemlerden herhangi birisi ile girişi tamamlayabilirsiniz. Microsoft üzerinden email kaydol işlemlerini yaptıktan sonra Skype üzerinden bu hesabınızla hemen giriş yapabilirsiniz.

Aynı şekilde Facebook hesaplarınızı kullanarak Skype üzerinden profil oluşturabilirsiniz. Kişi ekle butonundan arkadaşlarınız ile ilgili arama yaparak profillerini bulduğunuz da hemen irtibat kurabilirsiniz. Göndermek istediğiniz dosyanın boyutuna ve türüne göre gerekli yüklemeler tamamlandıktan sonra karşı tarafa bunu aktarmaya başlayabilirsiniz. Özel bir anınızda çektiğiniz fotoğraflar, herhangi bir konuda hazırladığınız yazılar veya bilgisayarınızda bulunan bir dosya ile ilgili göndermeleri online olarak, ücretsiz bir şekilde Skype üzerinden yapabilirsiniz. Kaliteli bir şekilde dosya göndermek için tercihleriniz arasında mutlaka Skype kaydol işlemlerine yer vermelisiniz.Çünkü diğer yöntemlere göre çok daha kısa sürede sahip olacağınız Skype hesap aç işlemleri sayesinde dosyalarınızı hemen göndermeyi sağlayabilirsiniz. Siz de sınırsızca bir dosya gönderim keyfi yaşamak isterseniz hemen Skype programlarını telefonlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan indirebilirsiniz. Yüklendikten sonra kısa bir süre içerisinde kurulumu gerçekleştirilmektedir. Ardından ister görüşme yapabilir, isterseniz de konuşma penceresine tutup sürükleyeceğiniz dosyaları karşı tarafa aktarabilirsiniz. Skype kaydol işlemlerinin sonunda kavuşacağınız kaliteli hizmetlerin beklentilerinizin çok üzerinde olduğunu göreceksiniz. Hemen Skype programını indirin ve Yeni hesap oluştur butonundan açacağınız formu doldurarak kendinize özel bir adrese sahip olun. Yazışmak ve görüntülü konuşmak için en çok kullanılan Skype programı sayesinde daha önce program göndermeyenlerin, hiç vakit kaybetmeden ve başka bir aracıya ihtiyaç duymadan bu işlemi yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons