Evernote Business, Ülkemizde Kullanıma Sunuldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Evernote Business, Ülkemizde Kullanıma Sunuldu

Can Devecioğlu
tarafından 28 Şubat 2013 Perşembe
Mobil platformun en popüler not alma uygulaması Evernote'un kurumsal kullanıcılara yönelik çözümü Evernote Business, ülkemizde de kullanıma sunuldu.
 

Android ve iOS platformlarının başarılı not alma uygulaması Evernote, Business sürümü ile ülkemizde kullanıma sunuldu. Ücretsiz olarak uygulama marketlerinde yer alan standart Evernote uygulaması, yeni sürümü ile kurumsal kullanıcıları hedefleyen bir başka uygulama. Temelinde yine alıştığımız Eernote özelliklerini barındıran uygulamada, şirket içi bilgi paylaşımını kolaylaştıran ve mobilleştiren özellikler bulunuyor. Ancak tabii ki Evernote Business ücretsiz olarak dağıtılmıyor.

Evernote Business kullanan şirket çalışanlarının iki farklı alanı bulunuyor. İlki standart olarak dağıtılan kişisel sürüm. Bu alana sizden başka hiç kimse erişemiyor. Diğer alan ise “Şirket Kütüphanesi” olarak geçiyor ve paylaşımlı notlar, bilgiler bu alanda yer alıyor. Uygulamanın Business versiyonunu kullanmak için aylık 10 dolarlık bir ücret ödemek gerekiyor.  Evernote tarafından hazırlanmış olan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons