Evernote ve Samsung İşbirliği Şaşırttı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Evernote ve Samsung İşbirliği Şaşırttı

Can Devecioğlu
tarafından 6 Eylül 2013 Cuma
Samsung'un not alma uygulaması S Note, dünyanın en çok kullanılan not alma uygulaması Evernote ile artık senkronize çalışacak.
 

Android ve iOS platformunun en başarılı not alma uygulaması olan Evernote ile Samsung arasındaki işbirliği şaşırttı. Samsung’un not alma yazılımı olan S Note, bundan böyle Evernote ile senkronize çalışabilecek.

Evernote’un kendi üzerindeki not alma arayüzünde sunduğu ayrıcalıkları bu sayede S Note kullanıcıları da kullanabilecek. Tabii S Note notları içerisine S Pen ile kaydedilmiş notlar da dahil. Yapılan bu işbirliği sonucunda S Note kullanıcıları tüm notlarına Evernote’a erişebildikleri her platformda ulaşabilecek. Ayrıca S Note kullanıcıları, Evernote tarafından daha fazla not saklayabilmeleri için ekstra bir alana da sahip olabilecek.

Dünya genelinde 60 milyondan fazla, ülkemizde ise 600 bin civarında kullanıcısı bulunan Evernote uygulaması bu sayede kendi kitlesini biraz daha arttırmış olacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons