Facebook Messenger Nihayet iPad'e Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Messenger Nihayet iPad’e Geldi

Tufan Yıldız
tarafından 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Dünyanın en çok kullanılan sosyal mesajlaşma uygulamalarından olan Facebook Messenger artık iPad'te! Uygulama ile ilgili detaylar haberimizin devamında.
 

1 milyarı aşkın kullanıcıya hitap eden dev sosyal ağ Facebook’un mobil mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger artık iPad’te kullanılacak. iOS platformunda sadece küçük ekranlı modellerde kullanıma sunulan Facebook Messenger, artık tüm iPad modellerinde de sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

iPad kullanıcılarının şikayetçi olduğu konulardan birtaneside Facebook Messenger’ın iPad’lerde kullanılmamasıydı. Mobil üzerinden kullanıcı sayısını arttırmaya odaklanan Facebook, çok geç olsada nihayet tüm özellikleriyle Facebook Messenger’ı iPad’te uyarlamış durumda. Normal Facebook Messenger’da bulunan tüm özellikler iPad için uyumlu olan sürümde de aktif olduğunu belirtmekte fayda var. Facebook Messenger’ı iPad’inizde kullanmak için cihazınızdan App Store’a girip Facebook Messenger yazmanız yeterlidir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons