Gangstar Vegas, Gameloft Tarafından Duyuruldu! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Gangstar Vegas, Gameloft Tarafından Duyuruldu!

Tufan Yıldız
tarafından 5 Mayıs 2013 Pazar
Mobil platformlarda başarılı oyunlara imza atan Gameloft, Gangstar Rio'dan sonra Gangstar Vegas'ı duyurdu. Oyunla ilgili net detaylar bulunmasada tanıtım videosu oyun severleri heyecanlandırmaya yetiyor bile.
 

Mobil platformların en çok sevilen ve en başarılı firması Gameloft Gangstar Vegas’ı duyurdu. Grafikleri ve oynanışıyla oyun severlerin gönlünde taht kuran Gameloft’un Gangstar Rio’dan sonraki serinin yeni oyunu olacak olan Gangstar Vegas’ın tanıtım videosuna baktığımızda oyun severlerin saatlerce başından kalkamayacağı bir oyun olacağı aşikar.

Cinayetlerin ve bir çok suça ev sahipliği yapacak olan şehir isminden de anlaşılacağı gibi Las Vegas oluyor. Oyunun henüz net çıkış tarihi belirtilmesede çok gecikmeyeceğini düşünüyoruz. Google Play ve App Store’da yerini alacak olan Gangstar Vegas’ın fiyatı yada detayları bilinmiyor. Oyun hakkında tek bilinen şey Gameloft tarafından yayınlanan video. Gangstar Vegas’ın yayınlanan videosunu aşağıdan hep beraber izleyelim.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons