Gmail'in Mobil Uygulamaları Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Gmail’in Mobil Uygulaması Güncellendi

Tufan Yıldız
tarafından 25 Temmuz 2014 Cuma
Dünyanın en çok kullanılan mail hizmeti Google'ın Android ve iOS mobil uygulamaları güncellendi. Güncellemeyle birlikte uygulama Google Drive ile eş zamanlı çalışıyor. Detaylar haberimizin devamında.
 

Dünyanın en çok kullanılan mail hizmeti olan Gmail’in mobil uygulamaları güncellendi. Android ve iOS platformlarında güncelleme alan uygulamada artık Gmail üzerinden bulut hesaplarıyla senkronize özelliği getirildi.

Google Drive ile eş zamanlı çalışmayı sağlayan güncellemede, artık e-postalar Google Drive ile entregre olabilecek. Aynı şekilde Drive üzerinden de dosya çekilerek mail atma gibi bir çok özellik eklenmiş durumda. Güncellemeyle birlikte artık kullanıcılar, Google Drive üzerinde bulunan dosyalarına kolayca erişerek mail olarak gönderebilme imkanına sahip. Google Drive’ı aktif olarak kullanan kullanıcılar tarafından oldukça faydalı olan bu yeni özellik birden fazla mobil cihaz kullanımınıda kolaylaştırdı.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons