Google Play Alternatifi Mobogenie’i Denediniz mi? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Google Play Alternatifi Mobogenie’i Denediniz mi?

Tufan Yıldız
tarafından 13 Şubat 2015 Cuma
Android içinde Google Play tarzı popüler bir uygulama marketi olan Mobogenie uygulama konuğumuz oluyor. Mobogenie ile ilgili detaylar ve indirme linki yazımızın devamında.
 

Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcıları Google Play üzerinden uygulamalara erişebiliyorken uygulama tercihi konusunda kararsız kalabiliyorlar. Bu durumda kullanıcıların imdadına Mobogenie yetişiyor. Mobogenie, Google Play içerisinde ayrı bir uygulama marketi diye nitelendirebiliriz.

Mobogenie ile cihazınızı kişiselleştirebileceğiniz bir çok uygulamaya erişebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca popüler Android uygulamalarıda Mobogenie içinde yer alıyor. Uygulamanın en güzel tarafı ise uygulama marketin içerisinde uygulama marketi olması diyebiliriz. Google Play üzerinden indirilen bu muhteşem uygulama, kullanıcılara resmen ayrı bir uygulama marketiymiş gibi deneyim yaşatıyor.

Geliştirilmiş filtre sayesinde aradığınız uygulamaya kolayca ulaşabileceğiniz Mobogenie ile birbirinden güzel zil sesi, duvar kağıtları ve cihazınızı özelleştirebileceğiniz bir çok alternatife kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların ve editörlerin önerisi üzerine popüler olmuş uygulamalara rahatça erişebileceğiniz ve o uygulamayla ilgili incelemelerini okuyarak daha fazla fikir sahibi olabileceksiniz.

Mobogenie içerisinde hiç bir şekilde kendine has uygulama yer almadığını belirtmekte fayda var. Yani Mobogenie üzerinden beğendiğiniz bir uygulamayı indirmek istediğinizde indirilen uygulama aynı şekilde Google Play üzerinden indirilmektedir. Yani güvenlik açısından oldukça başarılı olan Mobogenie ile gönül rahatlığıyla beğendiğiniz uygulamayı indirip kullanabilirsiniz. Ayrıca Mobogenie’de, Google Play gibi yorum sistemi de mevcuttur. Uygulama hakkında diğer kullanıcıların ne yorum yaptığına da kolaylıkla görebilirsiniz. Uygulamada günün uygulamaları sistemide bulunmaktadır. Günün uygulamaları sayesinde her gün yeni bir Android uygulamasıyla tanışabilirsiniz.

Dünya genelinde 252 ülkede, 440.000.000 kullanıcı sayısına ulaşan Mobogenie’in kullanıcılar tarafından ne kadar çok sevildiğine istatistiklerinden yola çıkarak anlayabiliriz. 11 MB büyüklüğünde olan Mobogenie, Android 2.2 ve üzeri telefon ve tablerlerde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca benzersiz arayüze sahip olan bu uygulamanın Türkçe olduğu detayını da es geçmeyelim. Alttaki linke tıklayarak uygulamayı hızlıca indirebilirsiniz

Mobogenie İndir

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons