Instagram, BlackBerry Sürümü Duyurmamakta Kararlı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Instagram, BlackBerry Sürümü Duyurmamakta Kararlı

Can Devecioğlu
tarafından 24 Şubat 2013 Pazar
En popüler fotoğraf filtreleme uygulaması Instagram'ın BlackBerry 10 işletim sistemi için herhangi bir sürümü duyurulmaması iki tarafı karşı karşıya getirdi.
 

İçerisinde bulunduğumuz yılın şimdilik yıldızı olan BlackBerry’yi kısa bir süre sonra raflarda görmeye başlayacağız. Önceki modellerine göre tam anlamıyla bir akıllı telefon deneyimi vaad eden BlackBerry, yine Linux tabanlı bir işletim sistemi olmasına rağmen Android ile bağlarını bir türlü koparamıyor. Bilindiği üzere, geliştiriciler isterlerse, uygulamalarını kolay bir şekilde BlackBerry 10 işletim sistemi ile uyumlu hale getirebiliyor. Bu sebeple şirket, Android uygulamalarını çalıştırdığı için büyük eleştiri almakta.

Fotoğraf filtreleme uygulamaları arasında şüphesiz en popüler olanı BlackBerry cephesinde halen daha bir Instagram sürümü yer almıyor. Android ve iOS platformu için indirme rekorlarına ulaşan uygulamanın BlackBerry’de yer alması için cihazın kabul edilebilir satış rakamlarına ulaşmasını bekleyeceklerini dile getiren Instagram geliştiricilerine karşın Blackberry tarafında ise kısa bir süre sonra Instagram’ın BlackBerry World’de yerini alacağı söyleniyor.

Durum böyle olunca söz konusu uygulamanın Android için hazırlanan uygulama olmasından başka bir ihtimal bulunmuyor. Tabii bu durumda BlackBerry World’de alternatif fotoğraf filtreleme uygulamaları için yerin açık kalacağını da eklemek gerek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons