Kickstarter, iOS Uygulamasını Duyurdu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Kickstarter, iOS Uygulamasını Duyurdu

Can Devecioğlu
tarafından 18 Şubat 2013 Pazartesi
Yatırımcılar ve girişimcilerin uğrak yeri olan Kickstarter, kitlesini genişletmek amacıyla iOS uygulamasını duyurdu.
 

Hakkındaki haberleri sizlere zaman zaman ilettiğimiz Kickstarter, 2009 yılında kurulan bir yatırım bulma şirketi. Sanattan teknolojiye, modadan yiyeceklere kadar birçok farklı kategoride insanlara yatırımcı bulma şansı veren şirketin en büyük atağı geçtiğimiz 2012 yılı içerisinde oldu. Onlarca popüler projeye en sahipliği yapan firma daha geniş kitlelere ulaşmak için ilk hamlesini yaptı.

iOS için ilk uygulamlarını yayına sokan Kickstarter, bu sayede yatırımcılara ve girişimcilere daha kolay erişim imkanı sağlamış oldu. Android için resmi olmayan çeşitli araçları zaten bulunan Kickstarter’ın iOS uygulaması, iPhone ve iPad’lerde kullanılmaya başlanması, girişimcilerin daha fazla kitlelere ulaşması için büyük bir fırsat. Henüz sadece İngilizce dil desteğine sahip olan uygulama 1.0 versiyon olarak App Store’daki yerini almış durumda. Yaklaşık 7.5 MB büyüklüğünde olan uygulama şimdilik kullanıcılardan oldukça olumlu yönde eleştiriler almış durumda.

iPhone 3GS’ten başlayarak neredeyse Apple’ın tüm mobil cihazları ile uyumlu olan Kickstarter’ın ekran görüntülerine ve indirme linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz. iTunes üzerinden Kickstarter uygulamasına erişmek için tıklayın.

kickstarter-ekran-goruntuleri

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons