Periscope Rekor Kırıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Periscope Rekor Kırıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 15 Ağustos 2015 Cumartesi
Twitter platformunun canlı yayın uygulaması Periscope kullanıcı sayısında rekorlar kırıyor.
 

Son günlerde adından sıkça söz ettirmeyi başaran Periscope, kullanıcılarına canlı yayın yapabilme ve yapılan yayınları daha sonra tekrar izleyebilme seçenekleri sunuyor.

Twitter platformunun bünyesinde yer alan Periscope, rakiplerini hızlı bir şekilde geçerek milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde ücretli hizmetlerin kullanıcılar tarafından telif ödenmeden canlı olarak yayınlanmasıyla birlikte Periscope’un yasaklanması gündemdeydi. Fakat Periscope yaşanmakta olan bu olumsuzluklara rağmen kullanıcı sayısı ile yeni bir rekor kırdı.

iOS platformuna özel olarak çıkan Periscope 12 saat içerisinde 1 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşmıştı. Geçtiğimiz aylarda ise Android kullanıcılarına sunulan Periscope, kullanıcı sayısını yine arttırmayı başardı.

Açıklanan yeni rakamlara göre Periscope, 10 milyon kullanıcı sayısını aşmış durumda. 4 aylık kısa bir süre içerisinde böyle büyük rakamlara ulaşılması ise teknoloji dünyasında yeni bir rekorun kırıldığını gösteriyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons