Photoshop Touch'ın Akıllı Telefon Versiyonu Duyuruldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Photoshop Touch’ın Akıllı Telefon Versiyonu Duyuruldu

Can Devecioğlu
tarafından 27 Şubat 2013 Çarşamba
Adobe'un başarılı görsel düzenleme yazılımı Photoshop'un tablet bilgisayar sürümünden sonra, akıllı telefon versiyonu hem Android hem iOS platformları için bugün yayınlandı.
 

Adobe’ın fotoğraf düzenleme konusundaki adeta adeta alternatifsiz yazılımı Photoshop Touch, bir süredir tablet bilgisayarlar için Photoshop Touch adıyla uygulama marketlerindeki yerini alıyordu. Tablet sürümü 9.99$ olarak satışta olan uygulama, mobil kullanımın beklentilerini fazlasıyla karşılayabilecek düzeyde hizmet verirken bugün, Android ve iOS platformları için Photoshop Touch for Phone isimli yeni bir sürüm Play Store ve App Store’daki yerini aldı. Tablet sürümünün yapabildiği tüm işlevlere sahip olan uygulama, telefon çözünürlüğüne göre yeniden tasarlanmış durumda.

Boyut olarak ve fiyat olarak tablet sürümünden daha uygun görünen uygulama hem Android hem iOS uygulama marketinde 4.99$ fiyat etiketiyle bugün satışa sunuldu. Daha şimdiden Play Store’da 4 yıldızın üstüne çıkmayı başaran uygulama ilerleyen dönemlerde daha da yüksek değerlendirme sonuçları alacaktır.

Photoshop Touch’ı satın alan mobil kullanıcılara Adobe Creative Cloud isimli servisten 2GB ücretsiz depolama alanının verildiğini de ekleyelim. Son olarak Android için en az Ice Cream Sandwich sürümü zorunlu tutulurken iOS dünyasında ise uygulama sadece iPhone 4S ve iPhone 5 için kullanılabilir durumda.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons