Sesli Ve Kameralı Görüşme İçin Skype Kaydol | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sesli Ve Kameralı Görüşme İçin Skype Kaydol

tarafından 13 Temmuz 2016 Çarşamba

 

Sesli ve kameralı görüşme için Skype kaydol

Sevdiklerinizin sesini duymanız bazen yetmez. Görmek istediğiniz zamanlarda araya uzaklıkların girmesi sizi oldukça üzer. Sevdiklerinizi uzakta da olsa görmek için interneti kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden ücretsiz ve dakika sınırlaması olmadan sevdiklerinizi istediğiniz kadar canlı gibi görebilirsiniz. Her bir hareketini an be an görebileceğiniz, sesli ve kameralı görüşme için Skype kaydol işlemlerinin nasıl yapıldığını bilmiyor olabilirsiniz. Biz de şimdi iletişimlerinizde güçlü bir adım olan ve internet sayesinde kullanılan Skype programından bahsedeceğiz. Skype denildiği zaman aklınıza ilk olarak kaydolmak gelmelidir. Çünkü herkesin kendisine özel bir hesabı vardır. Tıpkı sosyal medya hesapları gibi mail adresi veya kullanıcı adı ile giriş yapılabilen Skype kaydol işlemlerinin ardından sesli ve kameralı olarak görüşmeler yapabilirsiniz.Burada hemen bir parantez açıp belirtmek gerekirse, Skype için sosyal medya hesaplarından olan Facebook ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için programı indirdikten sonra karşınıza çıkacak olan pencerede bulunan Facebook ile giriş yap butonunu tıklamanız gerekir. Facebook ile giriş yaptıktan sonra başka kaydol işlemlerine gerek kalmadan, arkadaş listenize ekleyeceğiniz kişiler ile rahatlıkla sesli ve kameralı görüşme yapabilirsiniz.

Skype kaydol işlemlerini yapmadan hesap açmanın ve Skype kullanmanın detayını aktardıktan sonra şimdi ise Facebook hesabı olmayanlar için Microsoft hesabı ve Skype kaydol işlemleri ile kullanımı anlatacağız.Microsoft hesabını daha önce Messenger’den hatırlayın. Bu programa benzer bir şekilde görüşme yapmanızı sağlayan Messenger için ihtiyacınız olan @hotmail veya @outlook uzantılı adresleri şimdi ise Skype için kullanabilirsiniz. Skype üzerinden Microsoft hesaplarınızı uzantıları ve şifreleri ile birlikte girdikten sonra adresinizi açıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Ancak Microsoft hesabınız yoksa veya doğrudan Skype adresi alarak yepyeni bir sayfa açmak ve buraya ekleyeceğiniz arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla görüşmek isterseniz, o halde Skype kaydol işlemlerine başlamanız gerekir.İlk adım olarak program üzerinde yeni hesap aç butonuna tıklayarak, doldurmanız gereken forma ulaşmalısınız. Daha sonra ise buradaki bölümleri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Tüm boşlukları bitirdikten sonra, doğrulama kodunu girmeli ve devam et demelisiniz. İşte bu şekilde sahip olacağınız skype adresinizi arkadaşlarınızla paylaşarak sesli ve kameralı görüşmelere başlayabilirsiniz. Skype kaydol işlemlerinin ardından yalnızca sizin bilmeniz gereken şifrelerle arkadaş listelerinizi oluşturabilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde, saatlerce sürecek sesli ve kameralı görüşmelerinizi kaliteli bir şekilde Skype üzerinden yapabileceğinizi unutmayın. Böylece hem masrafsız, hem de kesintisiz bir görüşme imkanı bulabilir, özlemlerinize son verebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons