Skype Android Sürümü Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Skype Android Sürümü Güncellendi

Arman Emyan
tarafından 5 Nisan 2015 Pazar
Skype'ın Android sürümü yeni bir güncelleme ile yeni özelliklere sahip oldu. Özelliklerden bazıları ise iOS ve PC sürümlerinde yer alan özellikler.
 

Yazılı ve görüntülü iletişim uygulaması Skype, masaüstü sistemlerini geliştirmeye devam ederken mobil sürümlerini de ihmal etmiyor. Skype’ın iOS sürümü sürekli olarak güncellenirken, Android sürümü de artık daha sık güncelleme almaya başlıyor.

Skype’ın Android sürümüne yeni gelen güncelleme ile birlikte iOS ve masaüstü sürümlerinde yer alan özelliklerin tamamı artık kullanıcılara sunuluyor. Sohbet balonlarının güncellenmiş arayüzü, emoji seçenekleri ve masaüstü bilgisayarda kullanılan büyük hareketli emote’lar artık Skype Android sürümünde.

Güncelleme ile gelen en yararlı özellik, mesajlaştığınız kişi ile herhangi bir sebepten dolayı iletişiminiz yarım kaldıysa geri döndüğünüz an Skype sizin için mesajlaşma kısmını otomatik olarak açıyor. Grup sohbet icon seçenekleri ve çoklu hesap yönetimi ise Android sürümüne gelen diğer özellikler arasında yer alıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons