Skype for Business Önizlemesi Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Skype for Business Önizlemesi Yayınlandı

Arman Emyan
tarafından 18 Mart 2015 Çarşamba
Video konferans özelliklerine sahip Skype'ın iş dünyasına özel olarak tasarlanan sürümü ortaya çıktı. İş hayatı için geliştirilen Skype, Microsoft'un Lync'nin yerine kullanılacak.
 

Microsoft’un mesajlaşma ve video konferans uygulaması Skype’ın yeni sürümü ortaya çıktı. Skype for Business ismi ile ortaya çıkan uygulama, Microsoft’Un işlemelere özel geliştirdiği aracı Lync’in yerini almaya hazırlanıyor.

Şirketlere iç ve dış iletişim imkanları sunan Microsoft Lync yazılımı geçen Kasım ayında Skype for Business olarak adını değiştirmişti. Yeni gelişmeler ile birlikte somut adımlar atılmış oldu.

Önizleme sürümü ortaya çıkartılan Skype for Business, öncü konumda yer alan Microsoft Lync’e göre daha üst seviye güvenlik önlemleri ve Office entegrasyonu barındırıyor. Şirketler için Skype, Word, Excel ve PowerPoint gibi sık kullanılan Office uygulamaları ile birlikte uyumlu şekilde çalışacak.

Microsoft Lync kullanıcıları 30 Nisan 2015 tarihine kadar Skype for Business uygulamasına geçiş yapabilecekler.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons