Skype for Business Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Skype for Business Yayınlandı

Arman Emyan
tarafından 17 Nisan 2015 Cuma
Microsoft'un uzun süredir üzerinde çalıştığı proje nihayet sonuçlandı. Skype for Business artık kullanıma sunulmuş durumda. İş dünyası Skype uygulamasından daha fazla yararlanabilecekler.
 

Skype artık iş dünyasında kullanılan uygulamaların başında yer alacak. Microsoft’un uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü ve iş dünyasını hedeflediği Skype for Business yayınlandı. Skype for Business ile birlikte artık şirketler ellerindeki programı daha fazla kullanacaklar.

Skype for Business ile birlikte 250 kişiye kadar konferans görüşmeleri düzenlenebilecek. Bu kişiler yeni platform kullanıcısı değil ise internet ya da telefon bağlantısı üzerinden de konferans görüşmesine katılım sağlayabilecekler.

Skype for Business, Microsoft Office programıyla da entegre bir biçimde çalışacak. Outlook üzerinden kullanıcı bilgileri ve yazılım programları da doğrudan uygulama içerisinde yer alacak. Word ve Power Point gibi Office programları ile de Skype for Business aktif hale getirebilecek.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons