Snapchat Mobil Veri Odaklı Güncelleme Yayınladı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Snapchat Mobil Veri Odaklı Güncelleme Yayınladı

Ufuk Atılgan
tarafından 13 Ağustos 2015 Perşembe
Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat, iOS ve Android uygulamaları için mobil veri tasarrufu güncellemesi yayınladı.
 

Android ve iOS’un popüler sosyal ağları arasında yer alan Snapchat, gizlilik odaklı fotoğraf paylaşım imkanı tanıyan sistemi ile tüm kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmıştı. Kısa süre içerisinde popülerliği yakalayan Snapchat, kullanıcı geri dönüşleri ile ilgili güncellemeler yayınlamayı da ihmal etmiyor.

Yeni gelen iOS ve Android Snapchat uygulaması güncellemesi ile birlikte Travel Mode yani Seyahat Modu aktif edilmiş durumda.

Seyahat modu ile birlikte veri kullanımı daha da azalıyor. Bu modu aktif ettiğiniz zaman hikayeler, güncellemeler ve gönderilerin otomatik olarak yüklenmesi gibi durumların önüne geçiliyor.

Kullanıcıların özellikle yurtdışı kullanımlarında büyük bir veri tasarrufu sağlayabilecekleri bu mod şimdiden büyük bir ilgi toplamış durumda.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons