Snapchat Windows Phone için Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Snapchat Windows Phone için Geliyor

Ufuk Atılgan
tarafından 19 Mayıs 2015 Salı
Mobil dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan Snapchat, iOS ve Android platformlarından sonra Windows Phone için geliyor.
 

Mobil cihazların en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan Snapchat’in Windows Phone sürümü geliyor. iOS ve Android sürümü olan uygulamanın Windows Phone gelişi ile ilgili ilk resmi haber Snapchat’in resmi Twitter hesabından duyuruldu.

Twitter kullanıcılarından birisinin Snapchat Support hesabına yönelttiği soru, firmanın uygulamayı yakında Windows Phone için piyasaya çıkartacakları yönünde bir cevap vermesine sebep oldu.

Rafa+ adlı Twitter kullanıcısının sorduğu bu soru ile birlikte akıllardaki soru işaretleri giderildi. Windows Phone’a ait Snapchat sürümünün geliş tarihi ise henüz bilinmiyor.

Twitter’da çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüldüğü ve yıl sonuna kadar Snapchat’in Windows Phone sürümünün gelebileceği konuşuluyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons