Snapseed Baştan Aşağıya Yenilendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Snapseed Baştan Aşağıya Yenilendi

Ufuk Atılgan
tarafından 11 Nisan 2015 Cumartesi
Google'ın geliştirme çalışmalarını sürdürmekte olduğu fotoğraf editleme uygulaması Snapseed, tamamen yenilendi. Snapseed 2 ve yenilikleri diğer detayları haberimizde yer alıyor.
 

Google’ın sürekli olarak geliştirmeye devam ettiği fotoğraf editleme uygulaması Snapseed bugün yep yeni bir hale kavuştu. Milyonlarca kullanıcısının fotoğraf editleyerek sosyal ağlarda paylaştığı Snapseed, yeni özellikleri ile birlikte 2.0 versiyonuna geçiş yaptı.

Yenilenen logosu ve yenilenen arayüzü ile dikkatleri çekmeyi başaran Snapseed 2, kullanıcılarını sevindirecek pek çok farklı özelliği daha duyurdu.

Odaklama, yeni kontrast seçenekleri, akıllı perspektif dönüşüm özelliği ve birbirinden farklı yeni filtreleri ile güncellenen uygulama, artık orjinal fotoğrafların kalitelerini de daha iyi bir şekilde koruyacak. Eski haline göre daha sade ve minimal bir logoya sahip olan Snapseed 2, eski haline göre kıyaslandığı zaman kullanım açısından da daha sade bir havaya bürünmüş durumda.

Daha hızlı ve stabil çalışmaya başlayan Snapseed 2 uygulamasını AppStore üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons