Spotify Artık Türkiye'de! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Spotify Artık Türkiye’de!

Can Devecioğlu
tarafından 24 Eylül 2013 Salı
20 milyondan fazla şarkıyı çevrimiçi ve çevrimdışı dinleme imkanı sunan Spotify, artık Türkiye'de. Dünyanın en büyük çevrimiçi müzik arşivini tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 

Dünyanın en büyük çevrimiçi müzik dinleme servisi Spotify, ülkemizde de hizmet vermeye başladı. VPN ve benzeri yöntemlerle ülkemizden erişibilen Spotify için artık bu yöntemlere gerek yok. iOS ile Android başta olmak üzere bilgisayarınız üzerinden de Spotify kullanabilirsiniz.

3 farklı üyelik seçeneği bulunan Spotify, tamamen ücretsiz olarak da kullanılabiliyor. Ancak ücretsiz sürümde şarkılar arasında reklamlar bulunuyor. İkinci üyelik ise Unlimited paketi. aylık 4,99 TL ödemesi bulunan bu üyelik seçeneğinde reklam görüntülemiyorsunuz. Üçüncü ve son üyelik paketi ise Premium olarak geçiyor. Aylık 9,99 TL ödeyerek hem reklamlardan kurtuluyorsunuz hem de istediğiniz şarkıyı çevrimdışı olarak dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca Premium paketi 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de belirtelim.

Facebook kimliğinizle de kayıt olabildiğiniz Spotify’in iOS uygulamasına ilişkin ekran görüntülerine haberimizin ikinci sayfasından erişebilirsiniz.

Sayfalar : 1 2

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons