Spotify PlayStation Uygulaması Hazır! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Spotify PlayStation Uygulaması Hazır!

Arman Emyan
tarafından 31 Mart 2015 Salı
Online müzik dinleme servisi sunan Spotify'ın PlayStation platformunda çalışacak uygulaması yayınlandı. Uygulama ile ilgili ayrıntılar haberimizde yer alıyor.
 

Spotify ile Sony Network Entertainment işbirliği ile PlayStation platformuna gelen Spotify sayesinde artık müzik severler PlayStation konsolları üzerinden de müzik dinleyebilecekler. Spotify’ın PlayStation’a ait olan versiyonu Türkiye ile birlikte 41 ayrı ülkede daha hizmet vermeye başladı.

Spotify’ın uygulamasını PlayStation 3 ve PlayStation 4 cihazlarında kullanabilmek için PlayStation Store’un uygulamalar kısmına gelerek Spotify uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmeniz yeterli olacak.

“Müziklerim” klasörü altında topladığınız favori sanatçılarınıza ulaşabilir, playlistler hazırlayabilir ve hazırlamış olduğunuz listeleri masaüstü ve mobil sürümlerindeki gibi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Diğer sürümlerden farklı olarak gelen bir özellik ise, oyunlara uyumlu olarak hazırlanan playlistler. “Gözat” bölümünden modunuza ve oyununuza uygun oluşturulan hazır playlistleri dinlemeye başlayabiliyorsunuz.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons