SwiftKey Clarity Beta Sürümü Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

SwiftKey Clarity Beta Sürümü Yayınlandı

Arman Emyan
tarafından 29 Nisan 2015 Çarşamba
Popüler üçüncü parti klavye uygulaması geliştiren SwiftKey, yeni uygulaması olan Clarity Keyboard'un beta sürümünü yayınladı.
 

Popüler klavye uygulaması geliştiricisi SwiftKey, kullanıcıların daha hızlı ve doğru kelimeleri yazabilmeleri için uygulama çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. SwiftKey daha önceki çalışmaları ve uygulamaları ile kullanıcıların mobil cihazları ile pratik bir şekilde yazı yazabilmesini sağlıyordu.

İlk betası bugün Google Play üzerinden yayınlanan SwiftKey Clarity Keyboard, SwiftKey’in Sera projesinin bir parçası olarak yayınlanıyor. Kullanıcılara doğru kelimelerin tahminlerini de sunabilen uygulamanın önerileri tamamen isabetli oluyor. Hatalı önerileri tek bir dokunuş ile orjinal metne de çevirebiliyorsunuz.

Büyük harf ile başlayabilmek için Shift tuşu ile kaydırma yapmanızın yeterli olacağı uygulama, kaydırma yöntemi ile yazı yazabilme özelliğine sahip değil. Eskiden olduğu gibi tek tek tuşlara dokunarak yazıyı hazırlamanız gerekiyor.

Beta sürümü sona erdikten sonra uygulamanın iOS platformuna da gelmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons