Türk Telekom Avea Mobil Uygulamalar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Türk Telekom Avea Mobil Uygulamalar

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Türk Telekom Avea Mobil Uygulamalar

 

turk-telekom-avea-mobil-uygulamalar

Türkiye’nin önde gelen telefon operatörlerinden Avea, bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemde Türk Telekom ile birleşti. Türk Telekom&Avea işbirliğiyle yeni tarifeler, paketler ve kampanyalar ortaya çıktı. Mobil kullanıcılarını sevindirecek bir diğer gelişme ise mobil uygulamalar vitrini oldu. Bakalım Avea mobil uygulamalarda neler var? Türk Telekom Online İşlemler-Mobil Bu uygulamayla hattınızdaki tüm işlemler cep telefonunuza ücretsiz geliyor.

Güncel kullanım bilgileriniz, fatura detaylarınız burada. Ödeme yapıp, yeni paket satın alabilirsiniz.’*952#’ tuşlayarak jetşifrenizi alın, numaranızı girip uygulamayı indirip kullanın. Türk Telekom NBA Bu uygulamayla NBA’deki son gelişmeleri telefonunuzdan takip edin. Maç sonuçları, maç takvimi, takım haberleri, videolar, kadro ve istatistik bilgileri cebinizde. Ücretsiz uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Türk Telekom NeNerede Ne nerede uygulaması sayesinde kaybolmak, unutmak, arayıp durmak yok! Sinema, restoran, cafe, kitapçı, resmi binalar ve daha fazlasının yerini hemen bulun.

Adres, iletişim bilgisi ve yol tarifi ile birlikte anında cebinize gelsin. Buluşulacak noktayı bulup mobilden arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz. Ücretsizdir. Cebe indirip, yolunuzu bulun. Tivibu Mobil Tivibu mobil paketinde altmıştan fazla yerli ve yabancı TV kanalı var. Yolda, işte, okulda sevdiğiniz program ve dizileri kaçırmayacaksınız. Paketin aylık ücreti 6,99 TL’dir. Ücrete 8.4GB internet kotası da dahildir. Günlük fiyatı ise 1,99 TL’dir.

Türk Telekom Bulut Popüler dosya depolama, paylaşma ve erişme teknolojisi Bulut, Türk Telekom mobil uygulamalarında. Cihazlar arası aktarım yapılabiliyor. 10, 20, 50, 150GB aylık paketleri var. En büyük paketi 10 TL. Türk Telekom Arabam Arabanızı park ettiğiniz yeri unutuyor ve dakikalarca arıyorsanız bu uygulama tam sizlik. Ücretsiz uygulamada rota ve pusula yöntemleri var. Tivibu Spor Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’ne dair her şey bu pakette. Ücreti aylık 4 TL.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons